Художниця з Калинівки створює ляльки в стилі фентезі

Художниця з Калинівки створює ляльки в стилі фентезі

Олена Новченкова родом з Калинівки, де й проживає нині. Жінка з дитинства мріяла про професію художника, а з часом її мрія здійснилася. Пані Олена розповіла, що вона завжди щось малювала або ліпила. Здається, цей хист був із нею з народження. А після школи закінчила художнє училище та майже 30 років працювала в Калинівському коледжі. Зараз жінка повністю присвячує свій вільний час творчості та вважає себе вільним художником.

  • На творчому шляху мені траплялись талановиті, цікаві люди, співпрацею з якими я пишаюсь. Микола Сарахан, Василь Кобець, Петро Зарицький надали мені можливість ілюструвати їх книги,розповіла нашому виданню художниця Олена.

 

За словами Олени, чоловік та двоє діточок: донька і синочок у всьому її підтримують, допомагають. А головне – надихають на нові ідеї, на позитив і налаштовують на плідну роботу. А першим порадником та головним критиком робіт завжди була її мама.

Олена спочатку ліпила ляльок з пластиліну, а більш серйозніше виготовленням фантастичних красунь вона захопилася з 2010 року.

  • Зараз виготовляю ляльок з полімерної глини Лівінг Долл. Завжди любила міфи та легенди, тому з визначенням стилю ФЕНТЕЗІ і вагань не виникло, – пояснює Олена.
  • Феї, ельфи та русалки завжди присутні в моїх роботах. Більше сотні картин та вже 96 ляльок на моєму творчому шляху.

На виготовлення однієї ляльки в жінки іноді йде більше місяця часу. Все починається з ідеї або ескізу. Потім з проволоки вона майструє каркас, далі нарощення тіла, потім одяг, крила чи хвіст. Абсолютно все:  від каркаса і до макіяжа та вій – це ручна робота.

  • Сам процес захоплює і приносить задоволення особисте. А коли все готове, лялька відправляється на поличку або їде радувати новий дім,розповіла художниця.
  • Ідучи вперед, шукаю нові ідеї і тому додаю то музичний супровід, то підсвітлення, яке мені завжди майструє чоловік.

Олена Новченкова брала участь в персональних та загальних виставках у місті Вінниці. В мистецтві скульптури вона самоучка, а нові знання брала в Інтернеті.

За словами художниці, у неї багато творчих друзів, з якими вона залюбки ділиться досвідом та новими ідеями, своїми навичками.

Спілкувалась Алла Корнієнко.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *