Хто винен у стихійних смітниках на території Хмільника?

Хто винен у стихійних смітниках на території Хмільника?

До міської ради щораз частішають звернення від жителів громади, депутатів міської ради про несвоєчасне вивезення побутових відходів, про виявлення стихійних звалищ сміття.

Так, на сесії 1 липня 2020 року депутат міської ради Тетяна Кулак звернулася з депутатським запитом про порушення санітарних, екологічних і епідеміологічних норм та правил при експлуатації майданчика для побутових відходів біля ЗОШ №4 в місті Хмільнику.

Розібратися в цій ситуації невідкладно доручив міський голова Сергій Редчик комунальним службам міста та безпосередньо взяв під особистий контроль цю проблему.

Виїхавши на місце і обстеживши цю територію, комунальники з’ясували та доповіли міському голові, що звалище сміття є стихійним – і, як не прикро казати, туди самовільно “зносять” відходи самі ж жителі довколишніх будівель, не розуміючи чи не бажаючи усвідомлювати свої ганебні вчинки.

Зараз комунальні структури працюють над впорядкуванням цієї занедбаної “руками” самих громадян території.

Але чи виправить це ситуацію??? Чи додасть свідомого розуміння окремим мешканцям громади, що викидати сміття там, де їм заманеться, не можна!!! – Дуже хочемо сподіватися!!!

“Не сміти! Прибери!” – кажуть і дотримуються цього принципу звичної вже поведінки там – за кордоном! Не знищуй, а посади та  доглядай! – так живуть свідомі люди, усі дбайливі господарі…

Будьмо ж і ми господарями, хмільничани! Поважаймо працю комунальних служб!

Текст та фото – офіційний сайт міської ради

Водночас у “Фейсбук” діє спільнота “Хмільничани за чисте місто”, де підписники оприлюднюють фотографії засмічених вулиць чи громадських місць Хмільника. Адміністратори групи закликають скидати знімки у групу або у приватні повідомлення на умовах анонімності та таким чином вказувати на недоопрацювання органів влади та комунальних служб міста.

Посилання на групу: https://www.facebook.com/groups/3036777839691481/, група загальнодоступна. 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *