Хто влаштував нічний погром у хмільницькому парку?

Хто влаштував нічний погром у хмільницькому парку?

У парку Хмільника вчора вночі влаштували погром…

– У Хмільнику є чимало місць, де можна відпочити і прогулятися у вільний час. Одне із таких місць – міський парк ім. Т.Г. Шевченка. За останні декілька років наш парк кардинально змінив своє обличчя, він став місцем комфортного відпочинку і малих, і дорослих. Люди залюбки проводять там свій вільний час: вдень – батьки з маленькими дітьми, надвечір – більше молоді. Щоправда, певні корективи у ці прогулянки вніс карантин. І ми це свідомо розуміємо. Та зараз не про це, – розповіли подробиці у пресслужбі міської ради. 

Уже неодноразово місто потерпало від невідомих вандалів, які у парку ламали лавки, били світильники, перевертали урни, а в інших частинах міста нівечили саджанці, нищили клумби, ламали урни, дошки оголошень, кидали лавки у ставок і т.д.

І ось черговий акт вандалізму у Хмільнику. Цієї ночі не обтяжені соціальною відповідальністю особи у міському парку перевернули кілька альтанок (!), порозбивали сміттєві урни, одним словом, «креативили».

Міський голова Сергій Редчик очікує від правоохоронців жорстких дій у зв’язку із пошкодженням комунального майна, в яке щороку вкладаються бюджетні кошти, аби мешканці та гості Хмільника мали затишне місце для відпочинку. Адже, як бачимо, безкарність приносить нові невтішні плоди. Подібне варварство не повинно сходити зловмисникам з рук. Нові зупинки, урни, квітники, декоративні вироби мають залишалися надовго і такими ж гарними для людей, які цінують красу, культуру, естетику, які прагнуть жити у чистому та охайному місті. І щоб це стало реальністю, затриманих і винних за скоєне треба покарати! Згідно закону. Тут все просто.

Просто поліція має ДІЯТИ. Тим паче, у нинішніх умовах карантину та суцільних обмежень, коли усі ми маємо бути свідомими у своїх вчинках, своїх кроках і діях. Багато в чому сьогодні ми здаємо іспит на дотримання закону, на здатність до самообмежень, на витримку, єдність, толерантність, на нашу небайдужість до всього, що відбувається навколо нас.

Тому очільник громади Сергій Редчик розраховує на злагоджені та оперативні дії  правоохоронних органів, а також – на допомогу наших громадян, які могли або можуть стати очевидцями будь-яких проявів вандалізму. Не будьте байдужими! Не проходьте осторонь. Повідомляйте про хуліганські та неадекватні вчинки поліцію. Адже вандали не просто знищують естетичний вигляд території, завдаючи збитків міському бюджету, а навіть у скрутну для всіх годину роблять свою «чорну» справу, не гребуючи нічим і плюючи на закон.

Можливо, саме невідворотність покарання за кримінальною статтею все ж стримуватиме потенційних хуліганів від необдуманих вчинків. Будемо надіятись. Сподіватимемося і на те, що правоохоронці нарешті докладуть всіх зусиль, щоб винні понесли заслужене покарання.

Хочеться жити краще, комфортніше і цивілізованіше. І ми переконані, що доклавши зусиль та об’єднавшись, ми здолаємо всі виклики і проблеми, станемо мудрішими та шляхетнішими у своїх діях.

Коментар Хмільницького відділення поліції:
– За даним фактом відкрите кримінальне провадження за,ст.296 ч. 2 ККУ. У вчиненні злочину обгрунтовано підозрюються четверо осіб.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *