Хто такий привид Києва, як працює протиповітряна оборона в Україні та інше розповів речник Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат

Хто такий привид Києва, як працює протиповітряна оборона в Україні та інше розповів речник Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат

Чим росіяни атакували Вінницю, як працюють протиповітряна і протиракетна оборона, чи може Україна сама закрити небо, якщо партнери допоможуть з озброєнням?

На ці та інші запитання нашої колеги з Суспільного відповів речник Повітряних Сил Збройних сил України Юрій Ігнат.

  • Збили 2 із 5. Ворог, запускаючи ракети, намагається використати всю інформацію, яка в нього є, їх агентура працює в Україні надзвичайно серйозно. Ворог постійно враховує всі прогалини, які були раніше, і робить все для того, щоб обхитрити нашу систему протиповітряної оборони, ввести в оману військове керівництво, систему ППо для того, щоб максимально вразити всі ті цілі, які він собі намітив, – розповів Юрій Ігнат, згадуючи ракетний удар по Вінниці 14 липня.

Юрій Ігнат розповів, що ворожі літаки вже три місяці не залітають на підконтрольну Україні територію, бо їх керівництво розуміє, що будуть знищені.

  • Але проти крилатих ракет, проти балістичних ракет, ми не можемо, на жаль, зараз закрити це небо. Бо цілі не всі прості, є радіолокаційно мало помітні, які використовують рельєф місцевості, летять на надзвичайно низьких висотах і це ускладнює їх виявлення і знищення. Закрити небо самотужки і від цих засобів ми зможемо, якщо у нас буде достатня кількість засобів протиповітряної оборони, – додав речник.

Хто такий Привид Києва і як наші пілоти воюють з ворогом, що переважає чисельністю, і перемагають, можете подивитися у відео:

Фото – rbc.ua.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *