Хто став новим заступником голови Хмільницької РДА Максима Мазурика?

Хто став новим заступником голови Хмільницької РДА Максима Мазурика?

Щойно стало відомо, що у нового голови Хмільницької РДА – новий заступник. Хто ж ним став?

А став ним також сільський голова з Кривошиївської територіальної громади Юрій Шевченко.

Що відомо про нового зама? Те що він молодий, ініціативний, народився і проживав у Хмільнику, а тоді вирішив спробувати свої сили як сільський голова.

Не зважаючи на те, що Юрій Сергійович «не сільський», люди йому повірили. Впродовж кількох років він займався ремонтами доріг, освітленням вулиць, розвитком зеленого туризму на селі, сортуванням і вивозом побутових відходів з домогосподарств, проекти територіальної громади неодноразово ставала переможцями різноманітних обласних і всеукраїнських конкурсів .

Сільські голови Хмільницького району з повагою ставляться до активної діяльності свого колеги, недарма ж обрали головою Хмільницької районної асоціаціації органів місцевого самоврядування.

Так що тепер керівні посади Хмільницької РДА очолять колишні сільські голови.

Поки обговорення були на рівні чуток, люди в переважній більшості схвально висловлювались за кандидатуру нового зама. Людям імпонує, що новий голова Максим Мазурик та його заступник Юрій Шевченко, отримали необхідний управлінський досвід та знайомі з усіма проблемами сіл не з чуток. Хто як не колишні сільські голови мають знати про життя на селі та вміти вирішувати проблеми громад Хмільницького району.

Звичайно, що поки зарано говорити про успіхи чи промахи нової команди Хмільницької РДА: поживемо-побачимо, а NEWS Хмільника ще й напише.

 

Дарина Сміла

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *