Хто сьогодні святкує День ангела: вплив імені на характер людини

Хто сьогодні святкує День ангела: вплив імені на характер людини

Кажуть: як назвеш корабель, так він і попливе. Будь-яке ім’я має своє значення. І, як не дивно, дехто вірить у те, що імена мають вплив на долю, характер людини.

27 квітня: Азат, Олександр, Антон, Валентин, Іван, Мартін, Остап, Ян.

Азат

Ім’я Азат має вірменське коріння і в перекладі означає “вільний”. Історики стверджують, що в Іранській державі так називали феодалів або привілейованих людей, які не платили податки. Пізніше азатами стали називати землевласників.

За ще однією версією ім’я Азат з’явилося в Середні Віки в Вірменії і в перекладі звучить як «поміщик».

Маленький Азат активний, примхливий і рухливий. Реакція дитини на все, що відбувається навколо іноді вкрай емоційна, але в міру дорослішання це проходить. Поведінка багато в чому визначається настроєм хлопчика. З дитинства у нього адекватні самооцінка, почуття гумору і власної гідності.

Звикнувши до уваги, спрямованого на нього з дитинства, з віком починає вимагати його до себе, і якщо помічає, що оточуючі недооцінюють Азата, починає злитися, займатися самокопанням і навіть замикатися в собі.

До своєї мети рухається впевнено і наполегливо, в результаті домагаючись бажаного: починаючи кар’єру з простого робітника, він через декілька років вже цілком може посісти крісло директора.

Азат вкрай надійний чоловік, ця риса описує якщо не все, то більшу частину його сутності. Він точно знає, що і в який момент потрібно робити і завдяки цьому користується авторитетом і викликає повагу в оточуючих з юних років.

Він віддає всі сили справі, занурюючись у проблеми чи питання з головою. Часто, щоб зберегти свій статус, потрібно витратити всі свої фізичні сили.

Азат не любить публічно виступати, брати участь у тендерах чи спортивних заходах, але волею долі саме цим найчастіше доводиться займатися.

На першому плані у Азата завжди стоїть сім’я, а на другому – кар’єра. Досягненню цих цілей він і присвячує все своє життя. Азат одружується пізно, лише коли вже стоїть міцно на ногах і живе повністю самостійним життям. Одружується один раз і на все життя. Він – відмінний сім’янин: на відміну від більшості чоловіків любить говорити з дружиною, намагається її чути і розуміти. Побут ділить на двох, а тому перепрасувати одяг, приготувати поїсти або випрати для нього не складе великих зусиль. Обожнює тварин.

Дітей своїх любить і не забуває їх балувати, але виховує в суворості. Азату властиві здоровий глузд, щирість, відкритість, відвертість і почуття жалості до оточуючих.

Олександр

Походження імені від грецьких імен Алекс і Андрос означає захисник, або дослівно – захищає чоловік.

Ім’я Олександр підходить будь-якому хлопчикові, спокійному і непосидючому. Основна якість, яка супроводжує Сашу все життя — прагнення до лідерства. Воно не дозволить ніколи опустити руки, формуючи міцний характер справжнього чоловіка.

Він вміє керувати ситуацією і людьми, вести за собою. Головні характеристики, властиві імені — легендарні наполегливість і благородство, владність і впевненість у своїх силах.

Головне, в дитинстві зробити все, щоб маленький Саша розвивав в собі ці якості. Це дозволить у дорослому житті домогтися багато чого.

Алекс завжди домагається своїх цілей, часто використовуючи не дозволені прийоми. Він володіє живою уявою, всіляко намагається показати власну перевагу. У нього заздалегідь готові пояснення будь-яким промахам.

Привабливий чоловік з почуттям гумору подобається представницям жіночої статі, але він здатний бути грубим і різким і не завжди діє в рамках пристойності. Деяка нестійкість психіки дозволяє йому здійснювати необдумані вчинки. Він схильний до спалахів гніву, часто буває дратівливим.

Відрізняється деякою непостійністю і легковажністю, любить осягати нове, розвиватися, досліджувати. Благородний, для нього найстрашніший гріх – зрада. За характером, швидше, сангвінік, частково є прояви холерика. Вміє легко входити в довіру і стає душею компанії. Незважаючи на легкість поведінки, Саша глибока людина, і він завжди приймає зважені рішення. Доля у Олександрів складається досить складна, але життя завжди цікаве та насичене.

Олександр вважає себе главою сім’ї, і дружина повинна всіляко підтримувати в ньому цю впевненість. Він несе відповідальність за все, допомагає батькам, при цьому спокійного сімейного життя чекати не варто. Любить своїх дітей, і навіть якщо не буде жити разом з дружиною, про них буде завжди піклуватися і допомагати. Здатний полюбити як своїх і прийомних дітей.

Всі характеристики імені Олександр говорять про те, що з людини вийде відмінний бізнесмен. Він буде прекрасним керівником, який розуміє своїх підлеглих, викликаючи у них повагу.  Відрізняється високою чесністю і справедливістю, але якщо у нього щось не виходить, без докорів сумління піде на хитрість. Борець, він великих висот здатний досягти в комерційній діяльності, дизайні, юридичній сфері. З них виходять прекрасні артисти з яскраво вираженою харизмою, дипломати і депутати.

Сашку не підійде діяльність, яка вимагає посидючості й уважності, тому пов’язувати своє життя з науковими дослідженнями не рекомендується. Не приверне його і монотонна одноманітна робота, довго він на ній не протримається, незалежно від фінансової винагороди.

Антон

Походження імені досі викликає суперечки. Під однією з версій, Антон—одна з форм Латинської іменоформи Антоній, яка перекладається, як широкий, змагається, ревний. У старі часи це ім’я давалося хлопчикам з високих соціальних верств. За іншою версією, ім’я прийшло з давньогрецької культури, і перекладається як квітка.

Характеристики імені більшою мірою виражають характер його власника. Вибираючи ім’я малюкові, перш за все, варто дізнатися, якими якостями наділить воно хлопчика.

Серед негативних рис, які властиві хлопчикам на ім’я Антон, можна виділити лінощі і невпевненість в собі. Але ці риси швидше проявляться при неправильному вихованні. Батькам малюка на ім’я Тоша слід постійно підтримувати в ньому впевненість і не давати йому сумніватися в своїх силах. Антону важлива репутація. І часто він її заробляє похвальбой, в деяких випадках спотворюючи факти на свою користь.

Якщо в дитинстві хлопчикові не прищепили впевненість у собі, у дорослому житті чоловік стане дуже обережним, не буде ніколи ризикувати, його буде переслідувати страх опинитися в смішні ситуації. Обачність часто іншими людьми приймається за боягузтво, що зачіпає хворобливе самолюбство Антоші.

Характеру Антона притаманні такі риси, як рішучість і цілеспрямованість. Але найчастіше в житті вони не проявляються, оскільки він воліє не ризикувати, живе за настроєм, відноситься до свого життя досить безвідповідально. Дуже гостро реагує на власні невдачі, боїться їх повторення.

Незважаючи на те, що Тоша часто є душею компанії, по-справжньому близьких людей у нього мало. Але як друг це людина дуже надійний, схильний до самопожертви. Антон-володар відмінної інтуїції і прекрасної пам’яті. Домагатися свого не любить, часто зупиняється на півдорозі до поставленої мети, і спокійно переносить невдачі.

Для Антоші важливо самотність, він часто буває один. Для того, щоб зробити який-небудь вчинок, йому потрібна підтримка. Він може радитися з близькими і друзями з різних питань. До грошей ставиться відповідально, не тринькає, навіть можна назвати його надмірно ощадливим. Йому бракує трохи сміливості, інакше Тоша зміг би домогтися великих висот в житті.

По натурі Тошенька – інтроверт, він часто замикається в собі, це повинні враховувати близькі і рахуватися з ним. Антон-глибоко мисляча людина, яка має чудову чіпку пам’ять. Але всіх можливостей не здатний розкрити, оскільки в останній момент може втратити самовладання.

Він може досягти багато чого як на роботі, так і в особистому житті. Для цього у Тоші є всі можливості.

Носія імені Антон слід особливу увагу приділяти своєму здоров’ю, особливо в дорослому житті. Важливий момент – відмова від шкідливих звичок. Активний спосіб життя і помірність в їжі – запорука довгого і щасливого життя. Важливе значення грають і фізичні навантаження.

Антон – прекрасний працівник,  він завжди намагається зробити все ідеально. Допомагають йому такі риси характеру, як посидючість і прискіпливість. Це дозволить досягти великих висот в діяльності, пов’язаної з будівництвом, архітектурою, медициною, науковими дослідженнями. Можна спробувати себе в ролі механіка або інженера.

Тоша ніколи не стане кар’єристом. Його влаштовує мале, він може тривалий час займати одну і ту ж посаду, оскільки просто звик до роботи або до колективу. Але керівництво його цінує за серйозний підхід до справи. Часто заважають розкрити себе повністю цій людині повільність і інертність. Йому підійдуть такі спеціальності, як бухгалтер або історик, які не вимагають активної складової.

Стосунки з жінками в Антона непрості. Він легко закохується, в кожній дамі бачить ідеальну жінку, яку шукав довгий час. Схильність ідеалізувати часто призводить до розчарувань і розриву відносин. Розлучається з жінками Антон і в тому випадку, коли відчуває загрозу своїй свободі. Багато представниць слабкої статі намагаються переробити цю людину, нічого хорошого з цієї ідеї не виходить.

Антоша тривалий час буде уникати шлюбу, серйозних стосунків, побуту. Одружується, швидше за все, тільки в зрілому віці, коли буде готовий на такий важливий крок. При цьому свободу все одно буде ставити на перше місце. Зважившись створити сім’ю, Тошенька стане відмінним чоловіком і батьком. Але для цього важливо, щоб в сім’ї він себе почував спокійно.

Варто відзначити, що шлюби у володарів імені Антон бувають щасливими і довгими. Цей чоловік любить дітей, вважає за краще проводити вільний час з близькими людьми, в сім’ї його всі обожнюють.

Валентин

Ім’я Валентин має благородне латинське походження. Воно походить до римського бога Марса, який зображувався сильним, здоровим і міцним чоловіком. Завдяки цьому Марс отримав прізвисько valens, що і означало “здоровий тілом”. Від цього прізвиська утворилося чоловіче ім’я Valentis (Валент), а його зменшувальна форма Valentinus (Валентин) незабаром стала самостійним ім’ям. Дослівне значення імені — «здоровий, міцний і сильний чоловік».

Валентин — сильна і багатогранна людина, яка володіє безліччю талантів в різних сферах. Його успішність в житті цілком і повністю залежить від нього самого, його вміння зосереджуватися і концентрувати свої сили на досягненні мети.

У дитинстві Валя проявляє себе як чутливий, навіть сентиментальний хлопчик. Він близький з матір’ю, є тісний емоційний зв’язок з дідусем. Дитиною Валентин демонструє схильність до споглядальності. Йому подобається не стільки взаємодіяти з навколишнім світом, скільки пізнавати його через спостереження.

У школі Валентин відрізняється спокійною, тихою вдачею. Він подобається вчителям і однокласницям, але інші хлопчики можуть перший час його дражнити. Втім, у підлітковому віці Валя заводить міцну дружбу з кількома товаришами і хулігани залишають його в спокої.

Валентин має схильність до гуманітарних наук. Завдяки тонкому розумінню психології, а також інтересу до філософії, він може стати відмінним психологом, психіатром, психотерапевтом. Він може працювати педагогом, але тільки з дорослою аудиторією — діти часто викликають у Валентина неприязнь і роздратування.

Абстрактне мислення у нього розвинене на рівні, тому Валентин не противиться і точних наук. Він також обдарований посидючістю і наполегливістю, необхідною для освоєння складних професій. Він здатний домогтися успіхів в інженерії, механіці. Відмінна риса Валентина – вміння виконувати кілька завдань паралельно.

У стосунках Валентин схильний ідеалізувати обраницю. Це може стати серйозною проблемою, особливо коли жінка чекає партнерських відносин, заснованих на взаємній довірі і розумінні. Валентин часто не вміє слухати, а тому нерідко щиро не розуміє, за що на нього зляться.

Іван

Існує кілька теорій про появу імені Іван в українській мові. Згідно з однією з них, це ім’я утворилося від біблійного Йоан. Крім того, в давнину абсолютно всіх слов’ян називали ванами (від імені їх прабатька Вана). Саме від такого найменування, на думку деяких дослідників, і сталося ім’я Іван. А ось в давньоєврейській мові є ім’я Йоханан, яке перекладається як “милість Божа” або “Божий дар”. Воно також могло бути попередником українського імені Іван.

Маленький Іван обдарований такими якостями, як активність і оптимізм. Ця дитина завжди в русі, рідко сумує, любить грати і веселитися. Крім того, малюк має відмінну уяву, його фантазія не знає кордонів, хоча іноді він просто не може придумати, куди її направити. Вже в дитинстві проявляється подвійність характеру Івана. Іноді створюється враження, ніби в тілі хлопчика живуть дві різні людини. Він то веселитися і грає з іншими дітьми, то задумливо сидить на самоті.

Подорослішавши, Іван стає сильною і вольовою особистістю, яка не підкоряється нікому і ніколи. Він вважає за краще діяти, а не думати, рішення приймає швидко і під впливом настрою, він непостійний і довіряти йому складно, що сильно заважає цій людині в повсякденних питаннях. Всі навколишні відчувають силу і енергію, що виходить від цього чоловіка, тому вважають за краще триматися ближче до нього. Деякі заздрять його силі духу і незалежності, інші ж потай зневажають через самозакоханість і зверхність.

Івану буде важко на будь-якій роботі, тому що він не здатний чітко виконувати поставлені завдання. Він необов’язковий, не визнає владу начальства, може перечити або навіть грубити керівнику. Не можна виділити певну професію, в якій Іван буде найкраще проявляти себе, так як він не має схильності до будь-якої сфери. Наполеглива робота над собою допоможе йому добитися успіху майже скрізь, але в якості старту своєї кар’єри.

Шлюб для Івана є серйозним кроком, і заради сім’ї він готовий на все. Прекрасний господар, допомагає дружині в побутових справах і любить своїми руками створювати затишок. Своїх дітей чоловік просто обожнює, а в разі проблем у відносинах до останнього намагається вирішити їх мирно, без розлучення.

Мартін (Мартин)

Ім’я це латинського походження, означає: войовничий, подібний до Марса.

Хлопчики з таким ім’ям ще в дитинстві дивують однією якістю: вони дуже обов’язкові й усе, що починають, доводять до кінця, хоча багато хто з них замкнуті, нерішучі й боязкі. По натурі вони домосіди, вічно клопочуть по господарству.

Люблять рибний лов, займаються спортом. Друзів підбирають із розбором. Скромні, прагматичні, розважливі. Беруться за будь-яку справу.

Бувають двічі в шлюбі, і тільки в другому їм вдається створити сім’ю. У них золоті руки, вони господарські, прекрасно водять машину й самі ремонтують її. З них виходять гарні підприємці. Успішно вони освоюють і професії слідчого, водія, лікаря, кінооператора, столяра. Є серед них і священнослужителі.

“Зимові” – зі складним характером, люблять сперечатися по дріб’язках і доводити свою правоту. Багато читають. Часто не вживаються з оточуючими, і тому, незважаючи на явні здібності, мало процвітають у житті.  “Літні” – скромні, нерішучі, часом їм не вдається реалізовувати свій талант. Дуже товариські й гостинні, люблять поговорити по телефону. Наділені політичним даром, малюють. “Осінні” – розважливі, у сім’ї – лідери. Воліють жити разом з батьками. Роблять прекрасну кар’єру.

Іменини святкують 26 лютого, 6 і 27 квітня, 10 липня, 24 серпня, 5 і 25 (Мартин Турський) жовтня, 31 грудня.

Остап

Ім’я має грецькі коріння. Його значення перекладається як “твердо стоїть”, а саме ім’я отримало широку популярність на всій території сучасної Європи.

Остап – природжений лідер. Сильні та вольові риси характеру він проявляє з раннього віку, прагнучи домінувати в компанії однолітків. Бажання завжди і в усьому бути першим спонукає його до активних дій. Його світогляд не знає меж. У значенні імені Остап для хлопчика сказано, що він цікавиться всім на світі, а отримані знання завжди готовий застосувати на практиці. При цьому він не шукає легких шляхів. Остап володіє аналітичним складом розуму, а також здатний мислити нестандартно.

Характер хлопчика досить-таки непростий. Значення імені Остап говорить про те, що він дуже впевнений у собі, з дитинства прагне стати самостійним. Незважаючи на те, що він має прекрасне почуття гумору, хлопчика важко назвати комунікабельним. Як правило, він старається приховати від оточуючих те, що коїться на душі.

Значення імені Остап вказує на те, що цей чоловік здатний досягти великих успіхів, працюючи в галузі охорони здоров’я. Як правило, Остапи стають досить-таки непоганими хірургами. Однак медицина частіше все здається дуже нудним і нецікавим заняттям. Найбільш відповідними професіями для цих чоловіків є ті, які припускають часті подорожі, наприклад гід, геолог, картограф або блогер-турист. Ім’я Остап, значення якого перекладається дослівно як “стійкий”, вказує на вкрай мінливу натуру. Вони мрійливі, допитливі й активні. Тому йому необхідно регулярно міняти обстановку, локацію.

Також Остап, що володіє високим рівнем комунікабельності і дипломатичними азами, здатний стати прекрасним психологом, актором або навіть секретним агентом, що виконує завдання державної ваги. Домогтися успіху Остапу допоможуть його досить неприємні риси характеру. Йому невідомо про те, що таке жалість. Він не замислюючись може образити беззахисного або близької людини, а також здійснити жахливий вчинок. Саме тому його не любить більшість колег, які уникають зайвого контакту з егоїстичним і зарозумілим Остапом. Але думка оточуючих абсолютно не хвилює Остапа, який постійно перебуває на гарному рахунку начальства. Його цінують як за працьовитість, так і за вміння знаходити єдино правильний вихід з будь-якого положення, а також за здатність вирішувати навіть найскладніші завдання.

Досягнувши професійної вершини, Остап кардинальним чином змінює світогляд. Він стає хорошим учителем і з радістю передає досвід, напрацьований роками. Той, кого він вибере в якості свого підопічного, отримає не тільки безцінний багаж знань, але і сильну мотивацію до дії, надихнувшись професійними досягненнями Остапа.

Незважаючи на суворість свого характеру, Остап є зразковим чоловіком і батьком. Він ніколи не дасть приводу звинуватити його у зраді, однак не проти створити якусь інтрижку, завдяки якій підігріє пристрасть всередині власних відносин.

До виховання дітей він підходить з максимальною відповідальністю. Суворий, але справедливий батько завжди користується незаперечним авторитетом. Свою турботу він виявляє навіть тоді, коли діти виросли і почали жити самостійно.

Ян

Чоловіче ім’я Ян досить поширене в Європі і країнах СНД. Останнім часом все частіше дана іменоформа зустрічається і на територіях України, але найбільшу популярність вона має в Білорусі, Чехії, Польщі, Словаччині.

Ім’я Ян вважається похідною від іншого чоловічого імені — Іван. Однак воно вже давно вживається як самостійна іменоформа. У перекладі з давньоєврейської означає «Бог милостивий». Існує також версія, що ім’я утворено від імені бога світла і сонця, шанованого в Стародавньому Римі – Януса.

Ян дуже цілеспрямований, головне, вибрати мету, яка йому дійсно цікава. Тоді молода людина зможе подолати всі перепони на своєму шляху. Чоловік доброзичливий, але намагається ні від кого не залежати. Він володіє завидним умінням переконувати людей в чому-небудь. Це йому допомагає як в роботі, так і в стосунках з оточуючими. Хлопця складно вивести на емоції, так як він дуже спокійний і врівноважений.

Чоловік має «золоті руки», він легко може полагодити будь-який механізм, розбирається в автомобілях, йому подобається виготовляти щось самостійно.

Ян легко рве відносини з, здавалося б, близькими людьми, при цьому не даючи жодних пояснень. Він вміє швидко знайти нових товаришів, так як володіє доброзичливим і поступливим вдачею. З ним легко перебувати в одному колективі, він сам йде на зближення, любить спілкуватися. Але іноді чоловікові необхідно побути на самоті, наодинці зі своїми думками.

Чоловік з ім’ям Ян дуже ранимий, недовірливий і злопам’ятний. Нанесену образу він не забуде ніколи, може помститися або позловтішатися над кривдником. Але його помста ніколи не виходить за рамки моральних принципів. Крім того, хлопець гостро реагує на критичні зауваження на свою адресу, але намагається приховувати це від оточуючих. Зовні молода людина завжди виглядає стриманим і холоднокровним, але в глибині душі ховається справжня буря емоцій.

У маленького Яна слухняний, м’який і поступливий характер. Хлопчик дуже прив’язаний до батьків, дорослі люди завжди є для нього авторитетами. Дитина не схильна закочувати істерики на очах у оточуючих, свою думку малюк відстоює спокійно і врівноважено.

Ян має безліч хобі, часто захоплюється чимось новим. Він любить виготовляти речі своїми руками, в його будинку можна зустріти меблі, зроблені господарем власноруч або дизайн, розроблений ним же.

Хлопець прагне до нових знань, йому хочеться відкривати щось незвідане, він часто вирушає в подорожі, намагається отримувати нові враження. Також йому по душі і тихий відпочинок з захоплюючою книгою або колекціонування будь-яких екзотичних предметів.

Ян — трудоголік, кар’єрист і перфекціоніст. Він намагається виконувати все на найвищому рівні, вимагає аналогічного підходу до роботи і від своїх колег чи підлеглих. Цей чоловік часто займає посаду керівника, проявляє себе як владний, справедливий і відповідальний начальник. Він не терпить панібратства з працівниками, але завжди захищає їх інтереси і несе відповідальність.

У Яна є схильність до науково-дослідної роботи, він стане гарним аналітиком, легко впорається з будь-якими розрахунками. Також вдалими сферами є: енергетика, медицина, геологія, археологія, машинобудування, дипломатія, політика. Власний бізнес, пов’язаний з інвестиціями або торгівлею, принесе Яну великий успіх.

У Яна не найміцніший імунітет, тому він з раннього дитинства схильний до різних хвороб. Легка застуда може перейти у важку форму бронхіту, що погано відбивається на стані всього організму. Хлопцеві необхідно підтримувати своє здоров’я за допомогою вітамінів і правильного способу життя. Його імунна система добре реагує на загартовування, організм починає швидше відновлюватися після хвороб.

Ян вибирає собі в дружини непередбачувану і екстравагантну жінку. Часто перший шлюб закінчується розлученням, так як чоловік знаходиться у вічному пошуку кращого.

Друге одруження стане вдалим, якщо хлопець зупинить свій вибір на м’якій, поступливій, розумній, моральній і терплячій жінці. Тільки така зможе змиритися з прагненням свого чоловіка до беззастережного лідерства в сім’ї. Жінка повинна бути гарною господинею і турботливою дружиною, зуміти дати своєму обранцеві реалізувати амбіції, а самій залишатися в його тіні.

Ян не виявляє особливої ніжності по відношенню до дружини, але він прагне забезпечити сім’ю всім необхідним, не доводити сварки і конфлікти до критичної позначки, вирішувати всі серйозні питання самостійно. З ним жінка буде відчувати себе захищеною.

У сім’ї Яна пізно з’являються спадкоємці, він не любить займатися зі своїм дітьми. Лише в старості чоловік розуміє цінність сім’ї, прагне проводити більше часу з близькими, грає і спілкується зі своїми онуками, розповідаючи їм історії з свого бурхливого й насиченого життя.

Зима наділяє Яна дружелюбністю, вразливістю, волелюбністю, самолюбством, ненавистю до обману і лестощів. Чоловік володіє м’яким характером, не любить, коли ним намагаються керувати, але сам із задоволенням керує людьми. З ним складно ужитися, так як його настрій дуже мінливий.

Весняний Ян має амбітний, працьовитий, владний, врівноважений характер. Він може проявляти завидний спокій в стресових ситуаціях, намагається стати лідером в будь-якому колективі. Мінусом цієї людини можна вважати його довірливість, такого дуже легко обдурити.

У літні місяці народжується талановитий, ерудований, цілеспрямований, наполегливий, напористий Ян. У нього нестандартний склад розуму, хлопець прагне до постійного розвитку, не любить програвати, прагне всім нав’язати свою думку. Через складний характер у літнього Яна бувають проблеми в спілкуванні оточуючими людьми.

Ян, що з’явився на світ восени, володіє емоційністю, сентиментальністю, ранимістю, мрійливістю, романтичністю і важким характером. Чоловіка можна назвати лукавим: спочатку він проявляє себе, як міцна і жорстка людина, але пізніше стає зрозуміло, що всередині прихована досить чутлива натура. Він вміє знаходити підхід до жінок.

 

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *