“Хмільник – наше безпечне місто”: з розмови із міським головою Миколою Юрчишиним

“Хмільник – наше безпечне місто”: з розмови із міським головою Миколою Юрчишиним

У важкі для всіх нас часи українці мають бути єдиними, максимально обережними та мають довіряти лише офіційним джерелам інформації.

Сьогодні відбулася зустріч із міським головою Миколою Юрчишиним, з метою донести  основні меседжі, які цікавлять хмільничан. Звісно ж, це не всі питання, але наше видання NEWS Хмільника оперативно, а головне – з перевіреного офіційного джерела  поступово розповідатиме хмільничанам про ситуацію в місті, спростовуватиме неправдиві фейки, відповідатиме на запитання громадян.

У розмові з міським головою Миколою Юрчишиним порушили тему вуличного освітлення, оскільки вона є однією з нещодавно найбільш обговорюваних у соцмережах.

Чому в місті горять вуличні лампи, якщо всіх хмільничан закликали вимикати світло вдома? 

Микола Васильович запевнив громадян міста, що нині всіма безпековими заходами займаються відповідні служби, які чудово підготовлені та добре знають технічні можливості зброї. Освітлення необхідне для безпеки міста і громадян!  Від редакції: Ми не можемо оприлюднювати всю інформацію, заради, в першу чергу, безпеки хмільничан.

Що стосується допомоги містян для захисту нашого міста.

Микола Юрчишин вдячний всім небайдужим громадянам, які допомагають армії та всім, хто захищає наше місто, та не залишаються осторонь спільної біди.

Зараз дуже багато людей кинулись на допомогу, хмільничани цікавляться, куди і що принести, яка і де потрібна допомога.

Міський голова сказав, що нині вони забезпечені всім необхідним, тому вже не потрібно приносити продукти харчування, щоб не довелося їх потім викидати. Микола Васильович наголосив, що якщо буде потрібна допомога – про це буде повідомлено окремо.

Під час розмови було обговорено багато нагальних питань. Міський голова звернувся до хмільничан, щоб вони були пильними, але й не заважали працювати відповідним  службам: довіряли лише перевіреній інформації і повідомляли про підозрілих осіб лише в тому випадку, якщо бачили їх особисто. Микола Васильович наголосив, щоб хмільничани не поширювали неперевіреної інформації, адже нині її поширення тягне за собою відповідальність згідно з законодавством.

Міський голова Микола Юрчишин наголосив на тому, що хмільничани можуть бути спокійними. Важливо – дотримуватися комендантської години з 22.00 до 7.00, та інших тимчасових на період військового стану обмежень. І довіряти нашим воїнам, нашій теробороні і всім, хто стоїть на захисті міста, адже Хмільник – це наше безпечне місто.

Від редакції: шановні хмільничани! Якщо ви хочете задати питання, пишіть нам, а ми будемо шукати на них відповіді та опублікуємо в NEWS Хмільника.

Редактор інтернет-видання NEWS Хмільника Алла Корнієнко.

Фото – з архіву NEWS Хмільника.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *