Хмільник готується до свят: коли відкриття головної ялинки міста

Хмільник готується до свят: коли відкриття головної ялинки міста

Хмільничани уже на повну готуються до свят: ставлять в будинках ялинки, прикрашають оселі гірляндами, купують подарунки та складають святкове меню. До святкових днів готується і місто. Деякі магазинні вітрини здалеку ваблять святковою ілюмінацією, на центральній вулиці вздовж висять яскраві гірлянди, святкового настрою також додає сніг та тріскучий мороз.

Чи не найбільше прикрашений міський парк, адже там уже прикрасили головну ялинку міста, яку ще зовсім нещодавно придбали (ми про це повідомляли на нашому сайті). І сьогодні стало відомо, коли ж нарешті відбудеться головна подія – урочисте відкриття головної красуні міста.

Хмільничан та гостей міста запрошують 25 грудня в центральний міський парк, де відбудеться урочисте відкриття ялинки, з дотриманням усіх правил карантину. Початок заходу – о 15-й годині.

Організатори заходу – оргкомітет Хмільницької міської ради, – обіцяють насичену та цікаву анімаційно-розважальну програму «Зимова казка»: з дитячими розвагами, конкурсами, фотозонами, зимовими інсталяціями та новорічними подарунками, які не залишать байдужими жодного гостя парку.

А як місто готується до свят – можете подивитися на фото:

Автор фото – Алла Корнієнко.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *