Хмільницький водоканал святкує 50-річний ювілей

Хмільницький водоканал святкує 50-річний ювілей


Сьогодні відбулися урочистості з нагоди 50-річчя комунального підприємства «Хмільникводоканал» Хмільницької міської ради. Привітали колектив підприємства із ювілейною подією представники влади, колеги, ветерани праці, друзі та партнери підприємства.

В свою чергу, керівник підприємства Сергій Бойко разом із головою профспілкової організації Оксаною Ярощук також відзначили представників колективу за сумлінність у роботі.

Музичний настрій і незабутню атмосферу свята усім присутнім подарували талановиті місцеві виконавці Павло Дубовий, Валерій Зелінський, Ярослав Цись, а також Володимир Долмашевський із  територіальної громади села Журавне Літинського району.

По завершенню урочистої частини заходу для гостей свята була проведена екскурсія по місту та по підприємству.

Для довідки:

У жовтні 1969 року було створене виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства, начальником якого був призначений Дворкіс Дмитро Володимирович. Постановою Вінницького обласного комітету народного контролю від 29.12.1969 року були прийняті на баланс водозабірні і очисні споруди водопровідної станції. В штаті підприємства рахувалось 12 осіб. Потужність водозабірної станції розрахована на 9,0тис.м3/добу.

У 1970 році начальником підприємства був призначений Абович Ісаак Михайлович, якого у 1972 році змінив Прокопович Павло Іванович. Під його керівництвом були збудовані очисні споруди каналізації, які в кінці 1975 року були введені в експлуатацію. Потужність ОСК становить 10,0тис.м3/добу.

Наказом  №54 від.25.02.1976 року виробниче управління водопровідного-каналізаційного господарство м .Хмільника було включено до складу обласного виробничого об’єднання «Вінницяоблводоканал».

У 1984 році керівником підприємства був Шпетний Василь Іванович.

1986 році підприємство очолив Нечипорук В’ячеслав Петрович, який працював керівником до грудня 2009 року.

У 2009 році  створене Дочірнє підприємство «Хмільникводоканал», керівником якого призначений Загіка Володимир Михайлович. З 2017 року по цей час підприємство очолює Бойко Сергій Петрович. Загальна чисельність працівників підприємства –  124 особи.

За матеріалами відділу інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради

        

 

Поділитись у соц мережі


Explore the gaming excitement at Hotel Glory's exciting gaming adventures , where adventure is the norm.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *