Хмільницький терцентр пропонує вивчати комп’ютерну грамотність

Хмільницький терцентр пропонує вивчати комп’ютерну грамотність

– Став доступний для жителів територіальної громади ще один громадський проект-переможець Бюджету участі  – проект “Вік живи – вік навчайся” (автор проекту – Марія Виноградова), що спрямований покращити комп’ютерну грамотність серед жителів м. Хмільника, а саме: – людей похилого віку; – людей з особливими потребами; – громадян, які перебувають у складних життєвих ситуаціях; – внутрішньо переміщених осіб.

Виконавець проекту – Триторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Хмільницької міської ради коштом місцевого бюджету через   систему ProZorro придбав нове  комп’ютерне  обладнання сучасної потужності у кількості 7 одиниць та кольоровий принтер три в одному (принтер, сканер, ксерокс), а також облаштував оновлений комп’ютерний клас для слухачів університету III віку відділення денного перебування територіального центру.

 

Терцентр запрошує на безоплатне навчання з вивчення комп’ютерної грамотності людей з особливими потребами, громадян похилого віку та внутрішньо переміщених осіб для адаптування до реалій сучасного світу.

Про це повідомляє територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Хмільницької міської ради, інформує офіційний сайт міськради

Фото – офіційний сайт міськради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *