Хмільницький священик видав історичні книги про рідне місто та район

Хмільницький священик видав історичні книги про рідне місто та район

Сьогодні у районному Будинку культури відбулася презентація книг митрофорного протоієрея, настоятеля Свято-Покровського храму УПЦ міста Хмільника Володимира Леванчука «Путівник Хмільницького краю», «Подорож вулицями Хмільника», «Казки від батюшки Володимира», «Літо і осінь мої».

Відкрила творчі гостини директорка КЗ «Хмільницька районна бібліотека для дорослих» Зоя Попова, захоплююче розповівши про добре серце отця Володимира, його читацьку прихильність до бібліотеки та відкритість до краєзнавчих тем.

Ведучі заходу – Оксана Михайлиця та Любов Коляда спершу ознайомили із книгою «Путівник Хмільницького краю Володимира Леванчука», зазначивши про те, що у цій книзі вміщено відомі та маловідомі імена краян, які своєю працею і талантом прославили Хмільниччину, а також імена репресованих, загиблих на фронтах Другої світової війни.

Із радісними словами вітань та вдячністю за творчу і дослідницьку працю до автора звернулися запрошені представники місцевої влади, почесні краєзнавці,  талановиті митці, представники духовенства.

Від імені та за дорученням міського голови Сергія Редчика від Хмільницької міської ради та її виконавчого комітету отця Володимира привітала начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю міської ради Наталія Мазур.

Зі словом поваги і вдячності до отця Володимира звернулася дружина народного депутата України Петра Юрчишина – Любов Ярославівна.

До уваги краян презентовано книгу «Подорож вулицями міста Хмільника», в якій зібрані спогади старожилів про вулиці міста, маловідомі історичні дані з архівних джерел.

Учасники творчого заходу відкрили для себе і «Казки від батюшки Володимира» – щирі і прості розповіді, які навчають добру і чуйності.

Автор щиро поділився досвідом і мудрістю, думками про сокровенне й осмислене, пропонуючи до уваги книгу «Літо і осінь мої».

Творчу зустріч вдало доповнювали пісні у виконанні місцевих творчих колективів, поетичні рядки творчих краян та пізнавальні відео, що слугували ілюстраціями до виданих книг.

Текст та фото – офіційний веб-сайт Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *