Хмільницький скульптор-монументаліст облаштував сільську автобусну зупинку в оригінальному стилі

Хмільницький скульптор-монументаліст облаштував сільську автобусну зупинку в оригінальному стилі

В селі Малий Митник з’явилась унікальна зупинка, адже облаштована вона за оригінальним задумом автора – скульптора-монументаліста, Заслуженого художника України, Почесного громадянина м.Хмільника і Хмільницького району Віктора Стукана.

Віктор Євграфович родом із села Малий Митник. І хоча нині проживає в місті Хмільнику, віднедавна зробив своїм односельцям оригінальний подарунок – облаштував автобусну зупинку. Вона має вигляд музею, і комфортна не лише для дорослих, а й дітей: всередині поставив лаву в старовинному стилі, а також розмістив дерев’яні колеса, картини, ікони під вишитими рушниками й речі домашнього вжитку минулого століття. Поруч стоїть кована гойдалка.

Фото зупинки-музею розмістили в Інтернеті на сторінці села, під яким син Віктора Євграфовича Ярослав зазначив, що зупинка зроблена його батьком власноруч та за власні кошти.

Віктор Стукан зробив більше 60 скульптур. Витвори митця розташовані у Вінницькій, Хмельницькій, Житомирській, Сумській та Харківській областях, а також в Білорусі. Серед праць зокрема пам’ятники: Тарасу Шевченку – Ружин, пам’ятник жертвам комуністичного терору Білопілля, Тарасу Шевченку – Білопілля, Матері у Хмільнику, Героям АТО – Білопілля, Тарасу Шевченку – Хмільник.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *