Хмільницький освітній заклад готується до співпраці з німцями

Хмільницький освітній заклад готується до співпраці з німцями

Державний професійно-технічний навчальний заклад “Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти” готується до співпраці з німцями.  Нагадаємо, що у травні відбулася робоча зустріч представників Фонду ім. Е.Шьока з керівництвом хмільницького навчального закладу.

Вчора, 4 серпня, з робочим візитом у Хмільник завітав член правління, директор Фонду Ебергарда Шьока (Німеччина) Петер Мьоллєр. Він зустрівся із директором державного професійно-технічного навчального закладу “Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти” Анатолієм Демянюком, з яким було обговорено питання про розширення діяльності щодо модернізації професійної освіти через впровадження проєкту в галузі сільського господарства.

Під час зустрічі гість аграрного центру познайомився із керівництвом та оглянув навчальний заклад і його територію. Від хмільничан у подарунок гості Хмільника отримали вишиванки, а німці натомість подарували книги із зображеннями німецького курортного міста Баден-Баден. Керівнику німецького фонду дуже сподобався аграрний центр, а також атмосфера цього затишного закладу. Приємні враження залишилися у німецької сторони і від нашого курортного міста, адже нікого не можуть залишити байдужими його визначні місця.

Петер Мьоллєр уже готовий до співпраці з хмільницьким закладом, однак ще потрібно підписати тристоронню угоду про співпрацю через впровадження проекту в галузі сільського господарства, яка запланована на кінець жовтня цього року.

Угода буде підписана між ДПТНЗ “Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти”, Фондом Ебергарда Шьока (Німеччина) і Департаментом гуманітарної політики Вінницької облдержадміністрації.

Алла Корнієнко.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *