Хмільницький лісівник Володимир Ткач нагороджений за мужність під час гасіння резонансних лісових пожеж на Житомирщині

Хмільницький лісівник Володимир Ткач нагороджений за мужність під час гасіння резонансних лісових пожеж на Житомирщині

Хмільницький лісівник Володимир Ткач нагороджений за мужність під час ліквідації лісових пожеж на Житомирщині! Про це повідомляє пресслужба обласного управління лісового та мисливського господарства. 

Державне агентство лісових ресурсів України нагородило групу вінницьких лісівників за відвагу та мужність, виявлені під час ліквідації великих лісових пожеж на Житомирщині.
Нагрудний знак «За бездоганну службу в державній лісовій охороні» отримав й Володимир Володимирович Ткач, мисливствознавець II категорії ДП «Хмільницький лісгосп».

Ми вже детально розповідали, як наші охоронці лісу навесні боролись із пекельною пожежею за наступними посиланнями: https://xmilnuk.vn.ua/u-velycheznomu-polumyi-ta-dymu-hlopczi-gasyly-sosnovyj-lis-hmilnyczki-lisivnyky-z-chestyu-zhyvi-ta-neushkodzheni-povernulys-z-vognyanogo-frontu-zhytomyrshhyny/

Хмільницькі лісівники теж виїхали на гасіння резонансних лісових пожеж на Житомирщині. У сусідній із нами області палають ліси та села…

– Шановні колеги, вітаємо вас з високими нагородами. Дякуємо за відданість лісу, самопожертву, мужність, – кажуть у пресслужбі.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *