Хмільницький центр дитячої та юнацької творчості провів день відкритих дверей

Хмільницький центр дитячої та юнацької творчості провів день відкритих дверей

Центр дитячої та  юнацької  творчості  гостинно відкрив двері усім, хто прагне  розвинути свій талант,  навчитися творити красу своїми руками.

На подвір’ї  закладу розмістилася  виставка найкращих дитячих робіт , а зовсім поруч  проводилися цікаві майстер-класи  з паперопластики та моделювання іграшок-сувенірів, шахово-шашковий турнір,  флешмоби  «Голуб  миру»  та  «Веселі долоньки»,функціонували  локації «Аквагрим» та «Поляна бажань». Діти  із задоволенням загадували бажання на «Кріслі бажань», писали їх на папірцях і кидали у скриньку,безліч кольорових долоньок  вимальовували  на «дереві творчої родини», радісно здіймали до неба  «голубів миру», виготовлені власноруч у творчій майстерні.

У розважальній програмі закладу  взяли участь не лише його  вихованці, а й запрошені учні шкіл міста, які змогли побачити і почути чим живе творча родина, взяти участь у майстер-класах, вибрати для себе цікавий гурток.

Свято закінчилося, а діти отримали багато нових незабутніх вражень, знайшли нових друзів ,відкрили  для себе казковий світ творчості  та краси.

Текст та фото – офіційний веб-сайт Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *