Хмільницькому району – бути! Говоримо про адміністративно-територіальний поділ Вінницької області

Хмільницькому району – бути! Говоримо про адміністративно-територіальний поділ Вінницької області

Було 27 районів, а стане всього 5: такий адміністративно-територіальний поділ Вінницької області затвердив сьогодні Кабмін на позачерговому засіданні.

Незабаром Вінницька область матиме у своєму складі всього п’ятірку районів і ос вони: Вінницький, Гайсинський, Тульчинський, Могилів-Подільський та Хмільницький райони.

Найбільше баталій було саме за північ області, бо там за звання районного центру змагались «курортний» Хмільник, «залізничний» Козятин та «потужна» Калинівка. Саме так, найбільш влучно, на думку редакції у соціальних мережах хвалили свої рідні міста місцеві мешканці.

Переміг таки Хмільник!

Одним з перших радісну подію для жителів Хмільницького району повідомив у своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук депутат Вінницької обласної ради, колишній заступник голови Вінницької ОДА Олександр Крученюк.

Далі – дослівно:

«Друзі, чудова новина!Щойно на засіданні Кабінету Міністрів України схвалено проект постанови щодо утворення нового районного рівня Вінницької області. Отже, на Вінниччині Урядом підтримано створення 5 районів із центрами у містах Вінниця, Хмільник, Могилів-Подільський, Тульчин та Гайсин. Далі за процедурою – розгляд питання комітетом Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування та голосування у сесійній залі Парламенту. Дякую всім тим, хто долучився, працюємо далі» .

Слідкуватимемо за подальшим розвитком подій, а поки хмільничани святкують свою маленьку перемогу і кажуть, що до останнього вірили, що відбудеться саме так, а не інакше.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *