Хмільницькі юні тенісисти вдало виступили на міжнародному турнірі у Львові

Хмільницькі юні тенісисти вдало виступили на міжнародному турнірі у Львові

За сприяння депутата Вінницької обласної ради Миколи Васильовича Юрчишина юні тенісисти Хмільника взяли участь в ХІ міжнародному турнірі з настільного тенісу «Кубок Анатолія Строкатова-2019». Змагання проходили з 28 по 30 серпня у місті Львів.

На турнір завітали найсильніші юні майстри маленької ракетки, серед яких переможці та призери європейських першостей. І в боротьбу за очки з ними вступили і наші таланти з ЦДЮТ.

Розпочався турнір із групових змагань. Усі наші спортсмени успішно подолали цей бар’єр  та вийшли до фінальної частини. А Даценко Олександр вийшов до фінальних змагань у двох вікових групах! Здавалося цього разу зірки сприяли Олександру, тому він виборов друге місце у своїй віковій категорії, та отримав срібну нагороду турніру з рук прославленого українського майстра малої ракетки Анатолія Строкатова.

Досить вдало Сашко виступив і у старшій віковій групі, де посів сьоме місце, а його товариш по команді Кіщук Максим – ХІІІ місце серед 39 учасників!

Трішечки не вистачило докладених зусиль до призових місць нашим дівчатам, Постоюк Юлії та Постоюк Насті, які посіли відповідно VII та VIII місця.

Підводячи підсумки турніру, можна зазначити, що наші юні таланти працюють над своєю майстерністю та рухаються у правильному напрямку. Земляки можуть ними пишатися! Настільний теніс у Хмільнику живе і розвивається!

Тренер команди, юні спортсмени та їхні батьки щиро дякують Миколі Васильовичу Юрчишину за його моральну і матеріальну підтримку настільного тенісу Хмільника.

Нагадуємо шанувальникам  спорту, що 14 вересня 2019 року у спортзалі КЗ ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбудеться чемпіонат Вінницької області з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2005 року народження і молодших. Запрошуємо вболівальників підтримати своїх земляків!

Про це повідомив на офіційному сайті міськради керівник гуртка з настільного тенісу М.В.Купрінович

Фото – офіційний сайт міськради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *