Хмільницькі юні тенісисти вдало виступили на Чемпіонаті України

Хмільницькі юні тенісисти вдало виступили на Чемпіонаті України

Упродовж 10 – 13 жовтня 2019 року в місті Чернігові відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед кадетів (спортсменів 2005 року народження). У ньому взяли участь найсильніші спортсмени України. Це було, дійсно, прекрасне  і видовищне спортивне свято, від якого усі присутні отримали велику насолоду, спостерігаючи за захопливою та цікавою грою юних талантів.

Вінницьку область представляли Горбовський Дмитро, Коберник Софія, Потапова Лариса;  два представники із міста Хмільника – Даценко Олександр, Кіщук Максим та одна спортсменка з Могилів-Подільського – Тітус Анна.

Регламент особистих змагань був досить жорстким. Спочатку треба було пройти відбіркову частину, в якій змагалися 70 юнаків та 66 дівчат, щоб потрапити до фінальної частини. В наступному етапі, програвши одну зустріч спортсмен вибував із подальшої боротьби за призові місця. Тут досить вдало виступили Тітус Анна – 16 місце, та Даценко Олександр – 17 місце.

У парному розряді видовищну гру продемонстрували дуети дівчат – Тітус Анна і Потапова Лариса – 5 місце, та хлопців – Даценко Олександр і Кіщук Максим – 9 місце.

У змішаному розряді на старт вийшло 56 пар! Даценко Олександр та Тітус Анна вибороли 17 місце.

У командних змаганнях Потапова Лариса, Коберник Софія та Тітус Анна  посіли 5 місце, а хлопці –  Даценко Олександр, Кіщук Максим та Горбовський Дмитро – 9 місце.

Підсумовуючи результати виступу, можна зазначити, що команда Вінницької області досить-таки гідно виступила на змаганнях найвищого рівня, мало чим поступаючись своїм більш іменитим суперникам. Лише брак досвіду участі в змаганнях такого рівня завадив їм виступити краще. Але, сподіваємось, що наступні змагання принесуть нашим спортсменам кращі результати!

Юні гравці маленької ракетки, батьки щиро вдячні депутату обласної Ради Миколі Васильовичу Юрчишину та міському голові Редчику Сергію Борисовичу за моральну підтримку та фінансову допомогу та сподіваються на подальшу співпрацю заради спортивного майбутнього  нашого міста і області.

Текст та фото – Купрінович М.В., керівник гуртка настільного тенісу при ЦДЮТ

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *