Хмільницькі юні тенісисти успішно виступили на Чемпіонаті Вінницької області

Хмільницькі юні тенісисти успішно виступили на Чемпіонаті Вінницької області

Юні хмільницькі тенісисти успішно виступили на Чемпіонаті області з тенісу настільного серед юнаків та дівчат 2005-2007 р.н., що  проходив на базі спортивного залу  Вінницького технічного коледжу.

На старт спортивного дійства вийшли 39 юнаків та 24 дівчини, де кожен із них був налаштований тільки на перемогу.

Перед початком змагань усі учасники були поділені на групи. У юнаків – 10 груп, у дівчат – 6. Через сито відбіркових турів з представників м. Хмільника до фіналу пройшли Даценко Олександр, Кіщук Максим, Сімаков Максим, Постоюк Юлія та Гульчук Марина.

У фінальній частині змагань гуртківці ЦДЮТ продемонстрували  неабиякий бійцівський дух, силу волі, характер, витримку та відчайдушну боротьбу за переможні місця.

У підсумку чемпіоном області в особистому розряді став Даценко Олександр, ІІІ місце – Кіщук Максим, VІ- Сімаков Максим.

Постоюк Юлія та Гульчук Марина відповідно V та VІ місця.

У парному розряді серед юнаків перемогу святкували Даценко Олександр та Кіщук Максим, ІV місце – Сімаков Максим та Чайка Роман (м.Хмільник), у дівчат ІІ місце – Шемета Софія (м.Хмільник) та Кірєєва Влада (м.Вінниця), ІІІ – Постоюк Юлія та Постоюк Анастасія (м.Хмільник).

У змішаному розряді чемпіонами області стали Даценко Олександр (м.Хмільник) та Тітус Ганна (Могилів-Подільський р-н), ІІІ- Кіщук Максим та Шемета Софія (м.Хмільник).

Перші серйозні випробування хмільничан у 2020 році пройшли досить-таки успішно.  І місць – 3; ІІ – 1; ІІІ – 3. Це справді вдалий виступ гуртківців ЦДЮТ! 

Сподіваємося, що і надалі наші тенісисти будуть дивувати своїми вдалими виступами. Тож успіхів вам, юні спортсмени!

Текст та фото – відділ з питань фізичної культури і спорту Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *