Хмільницькі юні митці вперше склали випускні іспити онлайн

Хмільницькі юні митці вперше склали випускні іспити онлайн

2020 рік став особливим для учнів випускних класів 52-го випуску Хмільницької школи мистецтв. 40 випускників навчального закладу вперше за історію школи склали випускні іспити дистанційно.

26 учнів музичного відділення підготували та представили на оцінювання комісії обов’язкові відеопрограми з фаху фортепіано, гітари, бандури, баяна та духових інструментів. Також в Онлайн режимі відбулися іспити із музично-теоретичних предметів.

14 юних художників разом зі своїми наставниками упродовж карантину  презентували випускні творчі напрацювання, виконували тестові завдання та свої дипломні роботи.

Постійна підтримка адміністрації школи, викладачів та батьків увінчалася  успішними результатами. Не зважаючи на хвилювання, що формат випускних іспитів особливий, відбулося все організовано, вчасно, згідно затверджених графіків.

Юні митці своїми знаннями та оцінками підтвердили право на отримання Свідоцтва про позашкільну початкову мистецьку освіту.

Саме у ці червневі дні учні випускних класів  Хмільницької школи мистецтв, не порушуючи карантинних заходів безпеки, індивідуально отримують документи мистецької освіти.

Педагогічний колектив закладу вітає усіх випускників із успішним завершенням навчання та бажає нехай міцніють ваші крила та долі хай будуть щасливі.

Текст та фото – адміністрація Хмільницької школи мистецтв

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *