Хмільницькі юні борці, легкоатлети та гандболісти вибороли ряд перемог на обласних змаганнях

Хмільницькі юні борці, легкоатлети та гандболісти вибороли ряд перемог на обласних змаганнях

Ряд перемог вибороли юні спортсмени з Хмільника та Хмільницького району на змаганнях різного гатунку, що відбулись цими вихідними.

Так у Вінниці відбувся чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2007-2008р.н., 2009-2010р.н. У змаганнях взяли  участь більше 100 учасників з 20 команд, серед яких 20 юних легкоатлетів Хмільницької ДЮСШ під керівництвом тренера-викладача Леленко Л.М.

За результатами змагань  з бігу на 60 м  – 1 місце виборола Баліцька Настя, Зелінська Настя виборола 3 місце, Шелудченко Вероніка – 4 місце.

  З бігу на 300м Мариніч  Ліза посіла 3 місце.

З бігу на 600м Соць Ангеліна посіла 5 місце, Корнієнко Андрій – 4 місце,  Легенька Настя – 6 місце, Зелінська Настя – 4 місце.

  З бігу на 800м Загребельний Артур виборов 1 місце.

  У секторі для штовхання ядра Гарьова Олександра виборола 1 місце (7м75см)

  У стрибках у  довжину серед юнаків Загребельний Артур став першим з результатом (5м5см), серед дівчат Зелінська Настя  посіла 3 місце з результатом (4м90см).

Заключним видом програми змагань став естафетний біг 4*200м. Наша команда:

Соць Ангеліна

Зелінська Настя

Корнієнко Андрій

Загребельний Артур – стали першими.

Крім того участь у чемпіонаті взяли учні ЗЗСО с. Широка  Гребля. В цих змаганнях наш вихованець Кошель Дмитро зайняв друге місце в бігу на 300 метрів.

А у Літині відбувся чемпіонат області з гандболу серед юнаків 2004 р. н., та молодших.  Хмільницький район на цих змаганнях представляла збірна команда юнаків ОЗЗСО с. Уланів та НВК с. Сальниця, вихованців районної дитячо-юнацької спортивної школи. 

Наші спортсмени здолали суперників з інших районів області – юнаки  з Уланова стали срібними призерами, а бронзу здобули юнаки з Сальниці, пропустивши вперед лише збірну команду міста Вінниця, яка посіла перше місце.

Вихованці Хмільницької дитячо-юнацької спортивної школи взяли участь у чемпіонаті Вінницької області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2005-2007р.н. Чемпіонат відбувся в Хмільницькій ДЮСШ за участі 7 команд Вінницької області.

Змагання проходили на двох килимах. Хмільничани продемонстрували цікаві поєдинки і в результаті здобули дві золотих та чотири бронзових медалі.

Чемпіоном в категорії до 68кг перше місце виборов Морозов Костянтин , в категорії 75кг перше місце виборов Слюсар Володимир. У категорії 48кг бронзовими призерами стали Коломійчук Дмитро та Лукянчук Ілля, Кочуняк Андрій в категорії 52кг, Шин Владислав в категорії 62кг.

Тож юнаки вибороли 2(друге) загальнокомандне місце.

У команді дівчат Колодій Настя посіла 2 місце в ваговій категорії 54кг, Іщук Маргарита – 4 місце в ваговій категорії 46кг, Борисюк Дар’я –  6 місце в категорії 46кг.

За підсумками змагань команда дівчат посіла  5 (п’яте) загальнокомандне місце.

Текст та фото – офіційний сайт Хмільницької міської ради та РДА

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *