Хмільницькі юні борці, легкоатлети та гандболісти вибороли ряд перемог на обласних змаганнях

Хмільницькі юні борці, легкоатлети та гандболісти вибороли ряд перемог на обласних змаганнях
Spread the love

Ряд перемог вибороли юні спортсмени з Хмільника та Хмільницького району на змаганнях різного гатунку, що відбулись цими вихідними.

Так у Вінниці відбувся чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2007-2008р.н., 2009-2010р.н. У змаганнях взяли  участь більше 100 учасників з 20 команд, серед яких 20 юних легкоатлетів Хмільницької ДЮСШ під керівництвом тренера-викладача Леленко Л.М.

За результатами змагань  з бігу на 60 м  – 1 місце виборола Баліцька Настя, Зелінська Настя виборола 3 місце, Шелудченко Вероніка – 4 місце.

  З бігу на 300м Мариніч  Ліза посіла 3 місце.

З бігу на 600м Соць Ангеліна посіла 5 місце, Корнієнко Андрій – 4 місце,  Легенька Настя – 6 місце, Зелінська Настя – 4 місце.

  З бігу на 800м Загребельний Артур виборов 1 місце.

  У секторі для штовхання ядра Гарьова Олександра виборола 1 місце (7м75см)

  У стрибках у  довжину серед юнаків Загребельний Артур став першим з результатом (5м5см), серед дівчат Зелінська Настя  посіла 3 місце з результатом (4м90см).

Заключним видом програми змагань став естафетний біг 4*200м. Наша команда:

Соць Ангеліна

Зелінська Настя

Корнієнко Андрій

Загребельний Артур – стали першими.

Крім того участь у чемпіонаті взяли учні ЗЗСО с. Широка  Гребля. В цих змаганнях наш вихованець Кошель Дмитро зайняв друге місце в бігу на 300 метрів.

А у Літині відбувся чемпіонат області з гандболу серед юнаків 2004 р. н., та молодших.  Хмільницький район на цих змаганнях представляла збірна команда юнаків ОЗЗСО с. Уланів та НВК с. Сальниця, вихованців районної дитячо-юнацької спортивної школи. 

Наші спортсмени здолали суперників з інших районів області – юнаки  з Уланова стали срібними призерами, а бронзу здобули юнаки з Сальниці, пропустивши вперед лише збірну команду міста Вінниця, яка посіла перше місце.

Вихованці Хмільницької дитячо-юнацької спортивної школи взяли участь у чемпіонаті Вінницької області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2005-2007р.н. Чемпіонат відбувся в Хмільницькій ДЮСШ за участі 7 команд Вінницької області.

Змагання проходили на двох килимах. Хмільничани продемонстрували цікаві поєдинки і в результаті здобули дві золотих та чотири бронзових медалі.

Чемпіоном в категорії до 68кг перше місце виборов Морозов Костянтин , в категорії 75кг перше місце виборов Слюсар Володимир. У категорії 48кг бронзовими призерами стали Коломійчук Дмитро та Лукянчук Ілля, Кочуняк Андрій в категорії 52кг, Шин Владислав в категорії 62кг.

Тож юнаки вибороли 2(друге) загальнокомандне місце.

У команді дівчат Колодій Настя посіла 2 місце в ваговій категорії 54кг, Іщук Маргарита – 4 місце в ваговій категорії 46кг, Борисюк Дар’я –  6 місце в категорії 46кг.

За підсумками змагань команда дівчат посіла  5 (п’яте) загальнокомандне місце.

Текст та фото – офіційний сайт Хмільницької міської ради та РДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *