Хмільницькі волонтери та активісти привітали пенсіонерів

Хмільницькі волонтери та активісти привітали пенсіонерів

З нагоди відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Хмільницької міської ради влаштував святковий захід.

Гостями свята були громадяни похилого віку та особи з інвалідністю Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади. Також на заході були присутні члени Хмільницької міської організації ветеранів України та хору ветеранів війни та праці Хмільника.

У цей день дорогих гостей зустрічала затишна атмосфера кафе «Вояж».

Ведучими свята були учні ЗОШ № 2 Килимнюк Дмитро та Біла Каріна.

З привітанням до ветеранів звернувся голова громадського формування з охорони громадського порядку «Народна самооборона» у м.Хмільнику та Хмільницькому районі Станіслав Найчук і подякував ветеранам за їх подвиг.

Микола Михальнюк, голова Хмільницької міської громадської організації “Народне віче Хмільник” розповів про волонтерську організацію, що допомагає воїнам, які захищають цілісність України на Сході, та вручив директору терцентру прапор України за постійну допомогу та підтримку волонтерського руху.

Директор територіального центру Наталія Вепрінцова привітала всіх присутніх з Днем захисника України та наголосила, що це свято не лише чоловіків, це свято має особливе значення – воно нагадує про громадянський обов’язок – берегти мир і злагоду та незалежність України, це свято всіх, хто любить та захищає свою Батьківщину.

З привітальним словом виступив також учасник АТО та учасник війни в  Афганістані Любіцький Казимир.

Лунали вірші, звучали українські пісні у виконанні талановитих вихованців школи мистецтв Гусаревич Даші, Рубін Ані, Лисої Крістіни, Мединської Ангеліни. Олійник Андрій вразив всіх душевною грою на саксофоні.

Присутні мали приємну нагоду зустрітися, поспілкуватися, згадати нелегкі часи, що випали на їхню долю.

Після урочистої частини на гостей  чекав святковий стіл. Щиро дякуємо за гостинність власниці кафе «Вояж» Білик Олені Володимирівні, а за теплий прийом, смачні страви, приготовлені з душею, та гарне обслуговування – дружньому колективу закладу.

Окремі слова подяки перевізнику Бонсевичу Станіславу Казьмировичу та Любові Іванівні за забезпечення безкоштовного проїзду запрошених у громадському транспорті.

Також до організації свята долучилося багато небайдужих підприємців, про кожного хочеться згадати особисто, адже завдяки їм свято вдалось «на славу».

З розумінням відгукнулися на звернення територіального центру надати благодійну допомогу у вигляді продуктів харчування для оформлення святкового столу:

–   ФОП Кириченко Віталій Олександрович та Волинська Лілія Іванівна;

–   ПП Буликова Валентина Сергіївна;

–   ПП Бублик Петро Онуфрійович та Людмила Василівна;

–   генеральний директор ТОВ «Єрмак Голд» Голокоз Світлана Вікторівна та

Костюк Олег Сергійович;

–   директор ТОВ «Хлєббовь» Зінченко Денис Васильович;

–   депутат Хмільницької міської ради Копиця Віктор Григорович;

–   ПП Вовк Дмитро Васильович;

–   ПП Дроздова Галина Іванівна;

–   ПП Щербатюк Володимир Петрович;

–   ПП Захаренкова А.

За фінансову підтримку в організації свята дякуємо ПП Андрощуку Сергію Вікторовичу, ПП Сенику Олександру Сергійовичу, ПП Гнатковському Володимиру Дмитровичу, ПП Цимбалюку Олександру Вікторовичу.

Низький уклін всім, хто долучився до свята. Бажаємо вам  мирного неба, міцного здоров’я, гарних прибутків та процвітання. А нашим ветеранам – довгих років життя.

Текст та фото – територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *