Хмільницькі волонтери просять всіх бажаючих долучитись до збору необхідних речей воїнам України

Хмільницькі волонтери просять всіх бажаючих долучитись до збору необхідних речей воїнам України

Волонтер міста Хмільника Микола Михальнюк на своїй сторінці у Facebook розмістив звернення до хмільничан і попросив допомоги у зібранні найнеобхідніших речей воїнам України.

Цього тижня, у суботу 21 листопада, волонтери Хмільника планують вирушити в дорогу до наших воїнів, щоб підтримати у нелегкий час, а також привезти їм найнеобхідніше.

  • Раніше мені було значно легше справлятися з волонтерством. На жаль, нашого волонтера Станіслава Найчука уже немає з нами, вічна йому пам’ять. Фізично дуже важко встигати, але не можу покинути наших хлопців на Сході. Їм потрібна наша підтримка, це життєво необхідно для них. Цього не розуміють лише ті, хто навіть чути не хоче про війну і те, що там робиться. Вдячний всім, хто уже встиг допомогти продуктами – і капусту, і моркву, різні продукти надали небайдужі постійні волонтери. Тому прошу всіх бажаючих долучитися, – прокоментував для NEWS Хмільника Микола Васильович. 

Зі слів Миколи Михальнюка, в українських солдат є і форма, і берці, але їм необхідно утеплитися. Тому насамперед потрібні шкарпетки, термобілизна, різноманітний теплий одяг, рукавиці тощо. Також необхідно передати маски, адже коронавірус нині “гуляє” по всій планеті, тому солдатам потрібен захист від невидимого ворога, щоб захищати нас від видимого.

Крім того, у повідомленні на Фейсбуці Микола Михальнюк просить небайдужих надати ще один автомобіль. Оскільки один автомобіль є, а потрібно два.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *