Хмільницькі вчителі школи мистецтв беруть участь у обласній виставці образотворчого мистецтва

Хмільницькі вчителі школи мистецтв беруть участь у обласній виставці образотворчого мистецтва

Серед культурно-мистецьких заходів, які спрямовані на відродження і популяризацію народного мистецтва, виявлення нових імен і формування естетичних смаків молоді є обласна виставка образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, яку організовує обласний центр народної творчості. 2019 рік визначний для Вінницького обласного центру народної творчості тим, що йому виповнюється 80 років діяльності.

10 жовтня у великій виставковій залі Вінницького обласного краєзнавчого музею відкрилася 71 обласна  виставка  образотворчого та декоративно-прикладного  мистецтва, в якій взяли участь викладачі відділу образотворчого мистецтва Хмільницької школи мистецтв Інна Михайлівна Громова, яка представила роботи в техніці гобелена та Козаченко Вікторія Едуардівна зі своїми роботами в техніці художньої вишивки.

Оскільки виставка відкрилася напередодні Дня українського козацтва і релігійного свята Покрови Пресвятої Богородиці, основною темою експозиції є козацтво, обрядовість та побут українського народу.

Всього в експозиції нинішньої виставки представлено понад  500 робіт 87 майстрів майже з усіх районів  Вінниччини. Всі учасники виставки були відзначені Почесними грамотами, дипломами, подяками та пам’ятними подарунками від Управління культури і мистецтв обласної державної адміністрації.

Виставка працює з 10 жовтня  по 10 листопада 2019 року у виставковій залі Вінницького обласного краєзнавчого музею.

Текст та фото – адміністрація Хмільницької школи мистецтв

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *