Хмільницькі тенісисти показали гарні результати на Чемпіонаті з Вінницької області

Хмільницькі тенісисти показали гарні результати на Чемпіонаті з Вінницької області

Минулого тижня  СК “Здоров’я”, що знаходиться в обласному центрі,  приймав тенісистів зі всіх регіонів Вінницької області. Адже там відбувся Чемпіонат Вінницької області з настільного тенісу серед молоді (до 21 року -2000 р.н. і молодші).  Участь в змаганнях взяли також і хмільничани, а саме вихованці керівника гуртка ЦДЮТ з настільного тенісу Миколи Купріновича.

В чемпіонаті взяли участь 12 дівчат та 20 хлопців з Вінниці, Хмільника, Могилів-Подільського, Козятина і Ладижина. На змаганнях були розіграні нагороди в особистому, парному та змішаному розряді.  

Хмільничани добре постаралися, оскільки результатом їхньої гри стали заслужені переможні місця. Так, в особистому розряді 3 місце виборов Артем Трофимчук. Він, до речі, є студентом Вінницького національного технічного університету і тренується в клубі настільного тенісу «Гіпаніс ВНТУ» та входить до складу збірної команди університету з настільного тенісу. У парному розряді Артем Трофимчук виборов 2 місце разом з ще одним хмільничанином – Олександром Даценком.

Загалом результати зі змагань виглядають так:

Особистий розряд, 3 місце – Артем Трофимчук;

6 місце –  Наталія Алєксєєва.

Парний розряд, 2 місце – Олександр Даценко – Артем Трофимчук;

3 місце – Леонід Цимбалюк – Олександр Глодний;

4 місце – Анастасія Постоюк – Юлія Постоюк;

5 місце – Наталія Алексєєва – Світлана Попельська.

Змішаний розряд, 1 місце – Олександр Даценко;

3 місце – Леонід Цимбалюк – Світлана Попельська.

По завершенні Чемпіонату призери були нагороджені грамотами та медалями Департаменту гуманітарної політики та федерації настільного тенісу Вінницької області.

За інформацією відділ молоді та спорту Управління освіти молоді та спорту Хмільницької міської ради і Кафедри фізичного виховання та спортивного клубу ВНТУ.

 

 

 

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *