Хмільницькі рятувальники нагадують громадянам правила безпеки під час карантину

Хмільницькі рятувальники нагадують громадянам правила безпеки під час карантину

Хмільницькі рятувальники ведуть активну роз’яснювальну роботу із мешканцями міста та району стосовно профілактики поширення коронавірусу. Вулицями Хмільника їздить спецавтомобіль державної пожежно-рятувальної частини-9 м. Хмільника. Бійці у гучномовець нагадують хмільничанам правила поведінки під час карантину та закликають не піддавати зайвому ризику своє життя та здоров’я та життя й здоров’я своїх рідних й близьких.
– Текст звернення такий: шановні громадяни! Служба порятунку звертається до вас із проханням дотримуватись заходів безпеки та режиму карантину через небезпеку поширення коронавірусу, – повідомив інспектор Хмільницького районного сектору обласних рятувальників Дмитро Іщук. – Ми акцентуємо увагу на основних правилах безпеки: “Не виходьте на вулицю без нагальної потреби”, “Не відвідуйте місця скупчення людей”, “Під час перебування на вулиці одягайте захисні маски, зберігати дистанцію між людьми не менше ніж два метри”, “Дотримуйтесь заходів особистої гігієни”, “Подбайте про близьких та рідних людей літнього віку, забезпечивши їх усім необхідним, аби їм не довелось виходити на вулицю” тощо.
Дуже сподіваємось, що громадяни відповідально ставитимуться до ситуації в країні та виконуватимуть усі застереження та заходи безпеки. Й, звісно, проводитимо таку роботу й надалі.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *