“Хмільницькі правоохоронці грубо порушили ПДР!” – кажуть містяни… “Це поліція зупиняла порушника і діяла в рамках закону”, – запевняє, в свою чергу, начальник відділення

“Хмільницькі правоохоронці грубо порушили ПДР!” – кажуть містяни… “Це поліція зупиняла порушника і діяла в рамках закону”, – запевняє, в свою чергу, начальник відділення

Хмільницьких правоохоронців звинувачують у грубому порушенні правил дорожнього руху. Відповідний допис був опублікований у Фейсбук-спільноті “OLX-Хмільник”.

– Шановна поліція м.Хмільника, розумію всю важливість вашої роботи, але коли ви на шаленій швидкості вилітаєте з повороту, так що аж машину занесло, на нерегульовоний і завжди людний пішохідний перехід (біля АТБ), пам’ятайте, що там можуть бути люди (діти) і враховуйте свій гальмівний шлях!!! Маячків і сирени не було!!! – дослівно написала авторка допису.

Допис швидко добрав відгуків та переглядів. У коментарях дописувачі, здебільшого, засуджують дії правоохоронців та відгукуються про цю подію дуже негативно… В свою чергу, керівник відділення поліції Валерій Романюк так прокоментував нам ситуацію:

– Тоді на червоний заборонений сигнал світлофора біля супермаркету “АТБ” стояв наш патрульний екіпаж. Поліцейські пропускали людей, які рухались переходом. В цей самий час автомобіль, який їхав назустріч, проїхав це перехрестя на червоне світло на великій швидкості. Аби його затримати, наш екіпаж різко розвернувся і поїхав за ним.

Машина-порушник відразу звернула у поворот за “АТБ”. За ним прослідували, зупинивши водія, наші співробітники. На водія склали адмінпротокол за грубе порушення правил дорожнього руху. У нас просто не було часу вмикати сирену та проблискові маячки. Я переглядав цей епізод за записами камер відеоспостереження та опитав своїх підлеглих. Порушень у діях наших працівників немає.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *