Хмільницькі посадовці та представники “Водоканалу” зустрілись із головами будинкових комітетів міста

Хмільницькі посадовці та представники “Водоканалу” зустрілись із головами будинкових комітетів міста

Під головуванням міського голови Сергія Редчика за участі заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Володимира Загіки, директора КП «Хмільникводоканал» Хмільницької міської ради Сергія Бойка та начальника відділу збуту КП «Хмільникводоканал» Хмільницької міської ради Михайла Розвори відбулася робоча зустріч з головами будинкових комітетів міста Хмільника.

Ініціатором зустрічі був Сергій Бойко директор КП «Хмільникводоканал» Хмільницької міської ради, який довів до відома голів будинкових комітетів інформацію про зміни до Законів України «Про комерційний облік теплої енергії та водопостачання», «Про житлово – комунальні послуги» та «Про метрологію та метрологічну діяльність».

Доповідач повідомив про необхідність, відповідно до чинного законодавства, встановлення внутрішньобудинкового лічильника обліку води у багатоквартирному будинку та щодо укладення договорів з комунальним підприємством на обслуговування внутрішньобудинкових мереж.

Доповідач акцентував увагу на необхідності повірки лічильників. Показники з лічильників, які не пройшли повірки, будуть вважатись недійсними.

За словами начальника відділу збуту КП «Хмільникводоканал» Михайла Розвори, лічильники мають проходити повірку один раз на 4 роки, про що ставиться відповідна відмітка в паспорті лічильника. Жителі можуть самостійно обрати підприємство, яке має відповідну ліцензію на діяльність з повірки квартирних приладів обліку води.

Сергій Бойко зауважив, що є будинки, в яких підприємство за власні кошти встановило загальнобудинкові лічильники. Тепер стоїть питання про забезпечення їх збереження, а в подальшому – відшкодування мешканцями коштів КП «Хмільникводоканал» за встановлені лічильники води, які в майбутньому необхідно буде передати на баланс жителям будинку.

Значна частка питань стосувалась процедури повірки лічильників, вартості послуг водопостачання, тиску води у багатоквартирних будинках та типових договорів на обслуговування внутрішньобудинкових мереж.

По закінченню дискусії Сергій Бойко зауважив, що будуть додатково вивчатись питання повірки лічильників у квартирах та встановлення внутрішньобудинкових лічильників. Роз’яснення з вищезгаданих питань буде додатково розміщено на офіційному веб-сайті міста Хмільника та у газеті «13 округ».

Текст та фото – офіційний сайт Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *