Хмільницькі поліцейські розшукали та повернули матері її неповнолітню доньку

Хмільницькі поліцейські розшукали та повернули матері її неповнолітню доньку

28 квітня працівники поліції знайшли та повернули додому 14-річну дівчину, яка  кілька днів тому пішла з дому та не повернулась. Раніше школярка вже залишала домівку без відома дорослих. Неповнолітню  поліцейські розшукали у Житомирській області, куди вона поїхала до свого знайомого.

Про цей випадок повідомили на офіційному сайті Національної поліції.

Цієї ночі до Хмільницького районного відділу поліції  звернулась  37-річна жінка  з повідомленням, що її   14-річна   дочка 24 квітня пішла з дому і до цього часу невідоме її місцеперебування.

За словами  керівника  ювенальної превенції обласного главку поліції Володимир Федоришин, на пошуки дитини задіяли ювенальних поліцейських Хмільницького районного відділу поліції, дільничних  офіцерів  та працівників групи реагування патрульної поліції.

Під час спілкування з родиною дівчинки та її друзями  поліцейські з’ясували, що вона може перебувати у свого друга в м. Бердичів Житомирської області.

За кілька годин працівники поліції знайшли школярку за місцем проживання її знайомого у сусідній області.

З дівчиною поліцейські провели профілактичну бесіду, а відносно її матері  склали адміністративний протокол за ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Невиконання батьками чи особами, що їх заміняють, обов’язків по вихованню дітей».

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *