Хмільницькі митці представили свої картини на виставці з нагоди 28-ї річниці Незалежності України

Хмільницькі митці представили свої картини на виставці з нагоди 28-ї річниці Незалежності України

Хмільницькі митці Михайло Громов та Микола Загородній представили свої картини на відкритті традиційної виставки народного мистецтва з нагоди відзначення 28-ї річниці Незалежності України.

Виставка урочисто відкрилась сьогодні у обласному центрі народної творчості.  Основу експозиції виставки складають роботи майстрів живопису та народного малярства, зокрема, це картини – заслуженого діяча мистецтв України Федора Панчука (с.Пеньківка Липовецького р-ну), заслужених майстрів народної творчості України Івана Горобчука та Василя Слободянюка. Також представили свої картини Іван Грищук, Ігор Зозуля, Павло Пшеничний та Микола Бондар (м.Вінниця), Михайло Громов та Микола Загородній (м.Хмільник), Олександр Шульгань (м.Погребище), Оксана Городянська і Людмила Сорочинська (м.Могилів-Подільський).

На виставці традиційно представлені роботи з обласного пленеру художників, що проходив в с. Гопчиці Погребищенського району. Олександр Пелешко м. Вінниця «Дорога на Чагор», Василя Слободянюка м. Вінниця «Пісня», Тетяна Філь м.Липовець «Бабця Фрося».

Крім картин, на виставці представлені прекрасні роботи гончарів – Тетяни Шпак (с.Бубнівка Гайсинського р-ну) та Михайла Діденка (м.Вінниця); різьбярів Юрія Дяченка (м.Гайсин) і Володимира Купчишина (м.Вінниця), вишивальниці Галини Данилюк та витинанкарки Ліни Концевич (м.Вінниця).

Талановиті митці Вінниччини дарують подолянам на День Незалежності України не тільки прекрасні враження від своїх робіт, але й душу, талант і безмежну любов до рідної землі.

Виставка працюватиме в ОЦНТ до 30 серпня 2019 року.

Про це повідомили у прес-службі Вінницької ОДА

Фото – офіційний сайт ОДА

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *