Хмільницькі мисливці вже можуть готуватись до відкриття полювання на пернату дичину

Хмільницькі мисливці вже можуть готуватись до відкриття полювання на пернату дичину

Хмільницькі мисливці вже можуть готуватись до відкриття полювання на пернату дичину.

– З 16-ї години в суботу, 8 серпня, на Вінниччині стартує полювання на гусаків — сіру, білолобу велику, гуменника; норця великого, качок — крім гоголя, черні білоокої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крохалів, черні червонодзьобої, нерозня, креха середнього, каменярки, казарок білощокої та червоноволої; лиску, куликів — крім кулика-сороки, ходуличника, шилодзьобки, кроншнепів, чайки, лежня, дерихвоста, поручайника, крем’яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйка морського, малого, великодзьобого, галстучника, пісочників, плавунців, баранця великого, — повідомив голова Вінницької обласної ради Українського товариства мисливців та рибалок Юрій Карвацький. — Полювання триватиме до 27 грудня включно. Але, щоб полювати на птахів з 7 листопада до 27 грудня потрібно буде придбати разові відстрільні картки.

З 8 серпня і до 4 листопада дозволяється полювати на голубів — крім голуба-синяка та перепілку.

З 3 жовтня до 29 листопада включно буде й полювання на фазана.

Із 8 серпня по 4 листопада можна полювати у суботу, неділю та середу, а з 7 листопада до 27 грудня — по суботах і неділях. Добова норма на одного мисливця не повинна перевищувати одного гусака та великого норця, п’яти качок, шести лисок, десяти куликів та голубів, 15 перепілок, одного фазана. Полювання на фазана буде лише на самців за разовими відстрільними картками, у присутності відповідальних осіб користувачів мисливських угідь.

Із 7 листопада по 17 січня 2021 року включно можна полювати на зайця русака та лисицю. З 7 листопада по 27 грудня — на диких парнокопитних тварин. Крім того, на самців кабана та його молодняк, який вже здатний до самостійного існування, можна буде полювати до 31 січня 2020 року. З 7 листопада по 31 січня – індивідуальне полювання на бобра – за лціензіями у присутності відповідальної особи користувача мисливських угідь.

А на лисицю з 23 січня до 28 лютого наступного року — але за разовими відстрільними картками, у присутності та під відповідальність користувачів мисливських угідь та обов’язково із мисливськими собаками. Норма відстрілу зайця-русака – один заєць на мисливця за добу, а норма добування лисиці та вовка не лімітована.

Кожен мисливець обов’язково повинен мати при собі дозвільні документи на право полювання, на зброю та на мисливських собак. І, звісно, не забувати про особисту безпеку та безпеку оточуючих!

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *