Хмільницькі маршрутки поступово відновлюватимуть роботу. А от дитячі садочки міської громади на карантині попередньо ще до 10 червня!

Хмільницькі маршрутки поступово відновлюватимуть роботу. А от дитячі садочки міської громади на карантині попередньо ще до 10 червня!

Водночас комісія вирішувала й доцільність відкриття закладів дошкільної освіти в період адаптивного карантину.

Доповідаючи з цього питання, начальник управління освіти міської ради Галина Коведа зауважила про те, що у громаді є попит на послуги закладів дошкілля. За словами Галини Іванівни,  дитсадки можуть запрацювати після стабілізації епідеміологічної ситуації на території міської громади та отримання дозволу територіальних органів Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

За обговоренням цього питання Комісія вирішила погодитися із пропозицією управління освіти міської ради щодо можливого відкриття закладів дошкільної освіти після стабілізації епідеміологічної ситуації та отримання дозвільних документів контролюючих установ.

Тому було вирішено, що до 10 червня 2020 року фахівцями  Хмільницького районного управління ГУ Держпродспоживслужби  та ВСП  Хмільницького міськрайвідділу  лабораторних досліджень буде проведено обстеження закладів дошкільної освіти на предмет їхньої готовності та відповідності вимогам.

Управлінню освіти  Комісія доручила невідкладно зробити запас засобів індивідуального захисту та провести навчання серед персоналу дитсадків щодо дотримання протиепідемічних заходів.

Отже, дитсадки можуть запрацювати після 10 червня. Щоправда, за умови стабільної епідеміологічної ситуації у громаді та відповідних  погоджень контролюючих установ.

Текст та фото – офіційний сайт Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *