Хмільницькі ліцеї запрошують майбутніх першокласників на навчання

Хмільницькі ліцеї запрошують майбутніх першокласників на навчання

Заклади загальної середньої освіти Хмільницької міської територіальної громади розпочали прийом документів для зарахування дітей до 1-го класу на 2022-2023 навчальний рік.

Для зарахування дитини до закладу освіти необхідно особисто  подати заяву одного з батьків дитини  (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

До  заяви додаються:

  • копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал);
  • оригінал або копія довідки форми № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».

Для організації інклюзивного  освітнього  простору для дітей із особливими освітніми потребами до заяви додається висновок про комплексну  психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (висновок ІРЦ).

У повідомленні зазначається, що діти з числа вимушено переміщених осіб мають право на першочергове зарахування до 1-го класу.

Вчителі, які набирають 1-ші класи у 2022-2023 н. р.,  використовують сучасні освітні технології інформаційно-комунікативного навчання та ефективні форми і методи ведення уроків.

Педагоги розвивають у дітей основні компетентності творчі здібності, підтримують їхні обдарування, формують навички самоосвіти особистості, виховують загальнолюдські моральні якості, патріотизм, національні почуття, повагу до народних традицій.

Джерело: КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Хмільницької міської ради»

Фото – з архіву редакції NEWS Хмільника.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *