Хмільницькі ліцеї запрошують майбутніх першокласників на навчання

Хмільницькі ліцеї запрошують майбутніх першокласників на навчання
Spread the love

Заклади загальної середньої освіти Хмільницької міської територіальної громади розпочали прийом документів для зарахування дітей до 1-го класу на 2022-2023 навчальний рік.

Для зарахування дитини до закладу освіти необхідно особисто  подати заяву одного з батьків дитини  (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

До  заяви додаються:

  • копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал);
  • оригінал або копія довідки форми № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».

Для організації інклюзивного  освітнього  простору для дітей із особливими освітніми потребами до заяви додається висновок про комплексну  психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (висновок ІРЦ).

У повідомленні зазначається, що діти з числа вимушено переміщених осіб мають право на першочергове зарахування до 1-го класу.

Вчителі, які набирають 1-ші класи у 2022-2023 н. р.,  використовують сучасні освітні технології інформаційно-комунікативного навчання та ефективні форми і методи ведення уроків.

Педагоги розвивають у дітей основні компетентності творчі здібності, підтримують їхні обдарування, формують навички самоосвіти особистості, виховують загальнолюдські моральні якості, патріотизм, національні почуття, повагу до народних традицій.

Джерело: КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Хмільницької міської ради»

Фото – з архіву редакції NEWS Хмільника.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *