Хмільницькі діти змагались у автомоделюванні та шаховому-шашечному турнірі

Хмільницькі діти змагались у автомоделюванні та шаховому-шашечному турнірі

Чемпіонат  з автомоделювання   «Новорічні перегони» відбувся на базі Центру дитячої творчості. Вихованці гуртка  «Автомодельний»  влаштували автоперегони на навчально-тренувальній трасі,  використовуючи   виготовлені власноруч моделі. Юні автомоделісти наполегливо виборювали перемоги у кожному заїзді.

За результатами змагань переможцями чемпіонату у молодшій віковій категорії  стали:

Приленський  Артем- І місце;

Педос Владислав –ІІ місце;

Цимбалюк Ярослав – ІІІ місце.

Переможцями чемпіонату у старшій віковій категорії стали:

Заїка Захар –І місце;

Коломійчук Дмитро –ІІ місце;

Титула Олександр – ІІІ місце.

Крім юних автомоделістів відбулись й змагання вихованців  «Шахово- шашкового» гуртка –  турнір « Різдвяні канікули» . У змаганнях взяло  участь   понад 30 учасників. За результатами проведеного турніру  з шахів переможцями  серед дівчат стали:

Шапошнікова Ірина – І місце;

Богомол Валерія        – ІІ місце;

Лобас Вікторія            – ІІІ місце.

Серед хлопців переможцями стали :

Пахолюк  Дмитро – І місце;

Новак Максим       – ІІ місце:

Короліщук Богдан – ІІІ місце.

За результатами проведеного турніру  з шашок переможцями  серед дівчат стали:

Вознюк Ольга – І місце;

Онуфрійчук Марія – ІІ місце;

Шафорост Євгенія – ІІІ місце.

Серед хлопців  переможцями стали:

Рибак Никифор – І місце;

Сушко Олександр – ІІ місце;

Філяс Віталій     – ІІІ місце.

Крім того хмільницьких дітей потішили й юні актори лялькового театру, які показали для наймолодших вихованців закладу виставу «Різдвяна рукавичка»,  а  Святий Миколай разом з ангелятами принесли для дітей  святково-розважальну програму «Миколай Святий до дітей іде» наповнену піснями, віршами, загадками та іграми. Кожен маленький учасник свята отримав щедрий  подарунок від Миколая  і втіху від веселих розваг. Веселий новорічний настрій заглянув і на заняття гуртка «Пізнайко», під час якого діти із задоволенням взяли участь у міні-конкурсі «Намалюй найкращу ялинку» і влаштували флешмоб  зелених красунь.

Продовжилися святкування новорічно-різдвяною програмою «Колядує Україна – колядує дітвора» в рамках якої було проведено конкурс «Скарбничка звичаїв і  традицій» та майстер-клас «Різдвяні янголята» . Вихованці  закладу брали активну участь у конкурсі , розповідали про святкування Різдва у їхніх родинах , ділилися своїми знаннями про цикл зимових свят та їх особливості, а ще змагалися, хто більше знає колядок, щедрівок та гарно їх заспіває.   Майстер-клас налаштував усіх учасників на творчий процес. Діти із  захопленням творили красу своїми руками . Із звичайного паперу прямісінько  із дитячих долоньок  народжувалися казкові  янголята.

Текст та фото – Центр дитячої та юнацької творчості

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *