Хмільницькі діти починають ранок із колективного виконання Гімну України

Хмільницькі діти починають ранок із колективного виконання Гімну України

Про це повідомляє адміністрація ДНЗ №1 “Пролісок”, інформує офіційний сайт міської ради:

У дошкільному навчальному закладі №1 “Пролісок” міста Хмільника оздоровлюється  226 дітей.
Створено необхідні умови для літнього оздоровлення дітей: гарні, затишні, естетично оформлені дитячі майданчики, яскраві казкові персонажі, і зручні, безпечні гойдалки, каруселі, драбинки для лазіння, доріжки для загартування та профілактики плоскостопості у дітей.  Густі крони дерев, яскраві парасольки на пісочницях, красиво розмальовані тіньові навіси на кожному майданчику забезпечують  комфортні умови для  дитячих ігор.

Кожен день в ДНЗ №1 “Пролісок” розпочинається колективним виконанням Гімну України.

Інструктор з фізичного розвитку разом із музичними керівниками творчо  організовують сюжетну ранкову гімнастику, де усі учасники веселої руханки  перетворюються на веселих  птахів, грайливих бджілок, спритних жабок, що забезпечує неабиякий інтерес дітей до фізичних вправ.
Вихователі старанно планують кожен літній день дошкільнят, активно застосовуючи сучасні форми організації дітей та ігрові методи і прийоми роботи з дитячим колективом.  Діти активно проявляють свої здібності у  захоплюючих квестах, досліджують оточуючий світ під час пізнавальної діяльності, охоче конструюють з різних матеріалів, творять прекрасне за допомогою палітри, пластиліну, природних матеріалів.
Збалансоване харчування  малят доповнене вітамінними соками та сезонними овочами і фруктами. Щоденне загартування через ігри  в басейнах, водні процедури, ходьбу по доріжках здоров’я, дитячий туризм  за межі ДНЗ сприяє зміцненню здоров’я дітей. Для колективу дошкільного навчального закладу №1 “Пролісок”  здоров’я наших вихованців – головна мета і результат щоденної праці.

Фото  – офіційний сайт міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *