Хмільницькі атовці вимагають відставки мера та його публічних вибачень. Через меморіал загиблим Героям-Захисникам?

Хмільницькі атовці вимагають відставки мера та його публічних вибачень. Через меморіал загиблим Героям-Захисникам?

Хмільницькі атовці вимагають відставки мера та його публічних вибачень… Через меморіал загиблим Героям-Захисникам?

Про це сьогодні написав голова ГО “Спілка учасників АТО м. Хмільника та Хмільницького району”, фронтовик-захисник України, Валентин Ковальський на своїй сторінці у Фейсбук та на сторінці групи. Ось дослівно:

– СПІЛКА УЧАСНИКІВ АТО вимагає від міського голови публічного вибачення та подати заяву на звільнення.

Повна зневага до членів сімей загиблих, учасників АТО в країні, що воює, має привернути увагу не лише громадськості, але і правоохоронних органів та СБУ. Після того, як він наважився вигнати з кабінету маму та вдову загиблих воїнів та голову ГО”Спілка учасників АТО” (і секретарю і меру було повідомлено, що з ним розмовляє не приватна особа, а голова Спілки) за те, що вони намагались з’сувати законність встановлення дошки загиблим захисникам.

P.S. Всім, хто стане на захист дій мера, пропонуємо виконати свій громадянський обов’язок із захисту Батьківщини.

У коментарях до цієї статті люди обурені ситуацією. Валентин Ковальський написав ще:
– В Киеві ми відчували неймовірну підтримку. Починаючи з метро, де нам дякували та під час Маршу, де люди безперервно дякували, ставали на коліна та дарували квіти. І наш мер, який ставиться з зневагою до захисників та дає приклад всій громаді…

До речі, ще 21 серпня секретар вищевказаної ГО Nadiya Sivoha  на своїй сторінці у Фейсбук написала та додала фото:

– Так може бути в Хмільнику. Будьонівця зашпаклювали і на місці, де 50 років вшановували катів українського народу, вирішили встановити плиту з портретами хлопців, які віддали своє життя за Україну. 

Просили алею слави – ні, пам’ятник – не на разі. Родичив загиблих ніхто не питав, не вважали за потрібне. В мене одне запитання – кращого місця вони не заслужили? Вони гідні тільки на це?


Водночас, ані голова Хмільницької міської ради Сергій Редчик або його представники поки що ніяк не прокоментували у соцмережах або на офіційній сторінці Хмільницької міськради цю скандальну ситуацію. Редакція й надалі слідкуватиме за перебігом конфлікту. Готові вислухати усі точки зору на цю ситуацію.

Фото зі сторінки Nadiya Sivoha  у Фейсбук

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *