Хмільницькі аграрії допомагають районним медикам

Хмільницькі аграрії допомагають районним медикам

– Хмільницька районна державна адміністрація звернулася до керівників сільгосппідприємств, які діють на території району з пропозицією співпраці у боротьбі з коронавірусною інфекцією і запобіганню її поширенню на Хмільниччині, – повідомляє пресслужба Хмільницької РДА.

На сьогодні філіями ТОВ СП «НІБУЛОН»: «Хмільник» в с.Широка Гребля та «Південний Буг» с.Березна перераховано кошти для ефективної роботи сімейних лікарів комунального  некомерційного підприємства  «Хмільницький центр первинної медико-санітарної допомоги» в сумі 50 тис.грн., ТОВ «А.Т.К.» м.Київ придбано засоби індивідуального захисту та бензиновий оприскувач на суму 50 тис. грн.., які передано КНП «Хмільницька центральна районна лікарня», відокремленому структурному підрозділу   Хмільницький   міськрайонний відділ лабораторних досліджень  ДУ «Вінницький обласний лабораторний   центр  МОЗ України»; ТОВ «Поділля агроінвест» с.Скаржинці та ТОВ Колос-Поділля» с.Терешпіль перераховано по 3 тис.грн. на відкритий спецрахунок БО «БФ «Розвиток Хмільниччини». 

Висловлюємо подяку за співпрацю та виявлену соціальну відповідальність. Разом ми  – сила та зможемо побороти будь – які  небезпечні виклики.

Фото – пресслужба Хмільницької РДА

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *