Хмільницька ветеранська організація підбила підсумки діяльності за чотири роки

Хмільницька ветеранська організація підбила підсумки діяльності за чотири роки

У залі засідань міської ради зібралися представники ветеранського активу міста, щоб підсумувати чотирирічну діяльність об’єднання. Відповідно до Статуту організації лише на конференції заслуховується звіт голови ради та голови ревізійної комісії, обирається склад ради на наступні чотири роки та вирішуються інші організаційні питання.

У роботі конференції взяли участь міський голова Сергій Редчик та Андрій Барабан –  помічник-консультант народного депутата України Петра Юрчишина.

Міський голова запевнив про свою повноважну підтримку ветеранських ініціатив, побажав поважним представникам ветеранського товариства моральної й фізичної міцності, життєдайного прагнення творити добро для людей та життєвих гараздів.

Розпочав роботу конференції керівник ветеранської організації Василь Косенко, який прозвітував про роботу організації за чотирирічний період.

Василь Олександрович зауважив, що громадська організація опікується близько семи тисячами людей, з яких обліковано 5 осіб з інвалідністю Другої світової війни, 5 учасників бойових дій, 88 осіб з інвалідністю та учасників бойових дій локальних війн, 117 вдів та членів сімей загиблих воїнів, 232 учасники війни, 1680 дітей війни, 2300 ветеранів праці, 1500 осіб з інвалідністю, одиноких, малозабезпечених громадян похилого віку.

За словами очільника ветеранської організації, міська організація ветеранів налічує  31 первинний осередок, з якого 19  первинних осередків у трудових колективах, 10 осередків за місцем проживання та 2 колективних представники – Спілка ветеранів Збройних сил та інших силових структур України і Асоціація працівників податкових органів.  У звітному періоді проведено 17 засідань ради ветеранів та  36 засідань президії ради.

Доповідач подякував міській раді та її структурним підрозділам соціального спрямування за допомогу у вирішенні актуальних питань соціального захисту ветеранів, а також не оминув увагою місцевих доброчинців та принагідно подякував за вагому підтримку і допомогу народному депутату України Петру Юрчишину та депутату обласної Ради Миколі Юрчишину, а також Олександру Кубряку, Леоніду Подольському, Василю Федоришину, Валентині Буликовій, Сергію П’ятківському, Анатолію Матюху, Петру Бублику.

Учасники конференції також заслухали звіт ревізійної комісії, обрали раду та президію ради міської організації ветеранів, визначилися зі складом ревізійної комісії та делегатами на обласну звітно-виборну конференцію ветеранів України.

Головою ради Хмільницької міської організації ветеранів України одноголосно обрано Косенка Василя Олександровича, заступником – Яворського Станіслава Костянтиновича, а секретарем організації – Губанову Надію Григорівну.

Текст та фото – відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю  Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *