Хмільницька сім’я перемогла в обласному спортивному конкурсі й тепер зможе представити Вінниччину на всеукраїнському етапі

Хмільницька сім’я перемогла в обласному спортивному конкурсі й тепер зможе представити Вінниччину на всеукраїнському етапі

Абсолютними переможцями в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю “Мама, тато, я – спортивна сім`я” стала родина Табуленків із села Порика Хмільницької міської територіальної громади. Змагання відбулися 24 квітня у Вінниці, в парку Дружби Народів.

В спортивному конкурсі брали участь родини із Хмільницької міської, Тростянецької селищної, Теплицької селищної, Мурованокуриловецької селищної, Шаргородської міської територіальних громад.

Хмільничани – Марія Леонідівна, Михайло Васильович і Максим Михайлович (учень Порицької школи) Табуленки вправно обійшли всі команди й показали гарний результат у всіх чотирьох естафетах. Представляв та підтримував команду вчитель фізичного виховання комунального закладу «Порицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Микола Іванович Іванцов.

Під час змагань в парку Дружби Народів

Тато спортивної команди – Михайло Васильович розповів для NEWS Хмільника про перемогу.

  • Це були наші перші сімейні змагання. Коли їх проводили у Хмільнику, взяти участь нам  запропонував вчитель фізичного виховання Микола Іванцов. В змаганнях брав участь наш середній син Максим, який  нині у четвертому класі. Перед змаганнями у Хмільнику ми довго і наполегливо тренувалися, цінні поради нам давав Микола Іванович. А вже у Вінниці було значно важче, адже ми не мали можливості так добре підготуватися, бо ж  із настанням тепла багато роботи біля будинку, на городі…  А ще змагання проходили на вулиці, а тоді ще й періодично сипав сніг, дув поривчастий вітер.

Михайло Табуленко не вважає себе спортсменом, хоч і робить щоранку зарядку. Він зазначив, що там були навіть значно сильніші сім’ї, де в команді, приміром, були батьки-фізкультурники. Сім’я Табуленків не сильно сподівалася на першість, тому цілковита перемога стала для них справжньою приємною несподіванкою. Михайло Васильович пишається своїм сином, і  вважає, що саме він дотягнув їхню команду до перемоги. Виявляється, секрет перемоги досить простий – насправді важливо не хвилюватися, а чітко виконувати всі поставлені завдання. А ще велику роль для перемоги зіграли врівноваженість, вправність, стабільність, чіткість дій та спокій членів команди. І не силою єдиною….

  • Перед початком змагань ведучий повідомив, що переможці, можливо, будуть запрошені на Всеукраїнський фестиваль і вже будуть змагатися з сім’ями зі всієї України. Фестиваль “Мама, тато і я – спортивна сім’я” проводиться впродовж 8 років, фінальні етапи були  у Києві, на Волині, на Закарпатті. Де буде проходити цьогорічний – невідомо, адже минулого року через карантин змагання скасували. Але син, почувши про всеукраїнський етап, рішуче налаштований їхати, – розповів Михайло Табуленко.

Переможці отримали від організаторів кубок, медалі, грамоти, м’ячі, а також сувеніри, як-от чашку та браслети тощо.

Перша  естафета називалася “Картопля”. Це естафета за принципом саджання картоплі, коли учасники викладають кульки в конуси, а потім хтось всі ці кульки збирає – збирають “урожай”.

Друга естафета називалась “Човниковий біг”. Як розповів Михайло Васильович, було 4 кільця, в якому лежало 3 м’ячі. Всі ці м’ячі треба було пронести до вказаного місця. Вага одного м’яча була 5 кілограмів.

Третя –   флорбол. Це один з різновидів хокею, грається пластиковим м’ячем, удари по якому завдають ключкою. Ціль гри: забити м’яч у ворота суперника.

Четверта естафета – комбінована естафета з гондолою. Це подолання умовних перешкод. Учасники команд несли накачану гондолу й переносили її через різні перешкоди, а потім ще несли свою дитину до фінішу метрів двадцять.

Алла Корнієнко.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *