Хмільницька школа-гімназія №1 – третя в області за рейтингом шкіл за підсумками ЗНО 2020 року. Які ще школи Хмільниччини потрапили до списку кращих?

Хмільницька школа-гімназія №1 – третя в області за рейтингом шкіл за підсумками ЗНО 2020 року. Які ще школи Хмільниччини потрапили до списку кращих?

Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» оприлюднив  рейтинг загальноосвітніх шкіл Вінницької області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2020 року. На третьому місці в області КЗ «НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія №1 м. Хмільника Вінницької області», перегнавши за рейтингом школу Могилівки.

На 18 сходинці опинилася Хмільницька загальноосвітня школа №3, за нею – на 19 місці – ЗОШ №4. Загальноосвітня школа №2 на 114 сходинці.

КЗ «ЗОШ І-ІІІ ст. с. Жданівка Жданівської сільської ради Хмільницького району Вінницької області»  за рейтингом на 38 сходинці,  школа села Качанівка – на 85 місці.

Далі за рейтингом йде ЗОШ І-ІІІ ст. с. Великий Митник, яка посіла 87 сходинку.

Державний навчальний заклад “Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник” у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО-2020 – на 337 місці, на 343-му –  ДПТНЗ “Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти”. Детальніше переглянути рейтинг шкіл 2020 року можна за цим посиланням: https://osvita.ua/school/rating/76174/

В минулому році рейтинг шкіл Хмільниччини виглядав дещо по-іншому: школи нашого міста й району навіть не потрапили в десятку кращих шкіл області, а КЗ «НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія №1 м. Хмільника Вінницької області» була на 17 місці. Рейтинг минулого року можна подивитися за цим посиланням: http://osvita.ua/school/rating/65387/

На сайті зазначається, що в якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2020 році.

Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *