Хмільницька рекордсменка та її тренер отримали від Президента нагороди: Вітаємо!

Хмільницька рекордсменка та її тренер отримали від Президента нагороди: Вітаємо!

Паралімпійська чемпіонка з пауерліфтингу, уродженка міста Хмільника Мар’яна Шевчук була відзначена державною нагородою України. Дворазова чемпіонка цьогорічних Паралімпійських ігор у Токіо Мар’яна Шевчук отримала нагороду з рук президента України Володимира Зеленського. Відзначили також і тренера чемпіонки – Олега Пакулу.

Указ про відзначення державними нагородами України було підписано вчора, 16 вересня 2021 року. Текст Указу розміщено на офіційному інтернет-представництві Президента України.

За значний особистий внесок у розвиток паралімпійського руху, досягнення високих спортивних результатів на XVI літніх Паралімпійських іграх у місті Токіо (Японія), виявлені самовідданість та волю до перемоги, утвердження міжнародного авторитету орденом княгині Ольги ІІІ ступеня було відзначено Шевчук Мар’яну Сергіївну.

За значний особистий внесок у розвиток паралімпійського руху, підготовку спортсменів міжнародного класу, забезпечення високих спортивних результатів національною паралімпійською збірною командою України на XVI літніх Паралімпійських іграх орденом “За заслуги” ІІІ ступеня нагороджено тренера Мар’яни Шевчук – Пакулу Олега Георгійовича.

Загалом орденами “За мужність”, княгині Ольги, “За працю і звитягу”, орденами князя Ярослава Мудрого і “За заслуги” були відзначені 125 спортсменів та їхні тренери, а одному тренерові присвоїли почесне звання Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України – Олегу Блізнюкову.

Нагадаємо, 27 серпня у Токіо хмільничанка здобула для збірної України в Паралімпійських іграх другу золоту медаль. Вона підняла 125 кг у ваговій категорії 55 кг.

Фото – з соціальних мереж хмільничанки та тренера.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *