Хмільницька райдержадміністрація оголосила конкурс на автобусні пасажирські перевезення по району

Хмільницька райдержадміністрація оголосила конкурс на автобусні пасажирські перевезення по району

Про це повідомляє офіційний сайт РДА:

– Хмільницька районна державна адміністрація, як організатор перевезення  пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального  користування, що не виходять за межі  території Хмільницького району (внутрішньорайонні маршрути), оголошує про проведення конкурсу з перевезення  пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального  користування, що не виходять за межі  території Хмільницького району (внутрішньорайонні маршрути).

Розпорядження «Про  проведення конкурсу з  перевезення  пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального  користування, що не виходять за межі  території Хмільницького району (внутрішньорайонні маршрути)»

Розпорядження «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального  користування, що не виходять за межі  території Хмільницького району Вінницької  області (внутрішньорайонні маршрути)»

Умови конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального  користування, що не виходять за межі  території Хмільницького району Вінницької  області (внутрішньорайонні маршрути)»

Перелік об’єктів конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального  користування, що не виходять за межі  території Хмільницького району Вінницької  області (внутрішньорайонні маршрути)»

Порядoк одержання необхідної інформації про об’єкти конкурсу та телефони для довідок: звернення з питань щодо умов конкурсу, об’єктів конкурсу, номерів рейсів та розкладів руху автобусів на маршруті, пасажиромісткості транспортних засобів, тощо приймають працівники відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля за телефонами 2-16-88 та на ел. адресу: stroitelstvo_zhkg@ukr.net

Місце одержання бланків документів для участі в конкурсі – відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля Хмільницької РДА

Документи для участі у конкурсі подаються у  скриньку з позначенням «Для документів на конкурс», яка знаходиться в Хмільницькій РДА, у вестибулі на третьому поверсі за адресою: м.Хмільник, вул.Столярчука, 3.

Кінцевий строк прийняття таких документів до 24 серпня 2020р.

Години роботи Хмільницької РДА: понеділок – четвер  з 08:00 до 17:00,

п’ятниця  08:00 до 16:00

Засідання конкурсного комітету відбудеться 04 вересня 2020 року о 10год 30 хв. в приміщені залу засідань Хмільницької РДА

Зразки (бланки) документів для участі у конкурсі:

1. Заява на участь у конкурсі  з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування ( Додаток 1).

2. Відомості про автобуси, які будуть використовуватись на автобусному маршруті (Додаток 2).

3. Відомості про додаткові умови обслуговування маршруту ( Додаток 3).

4. Анкета до заяви про участь у конкурсі з перевезення пасажирів або продовження строку дії договору ( дозволу) ( Додаток 4).

5. Перелік показників нарахування балів за системою оцінки пропозицій автомобільних перевізників-претендентів ( на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на внутрішньо районних автобусних маршрутах) ( Додаток 5).

6. Заява про продовження строку дії договору ( дозволу) з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування ( Додаток 6).

7. Відомості щодо інвестування коштів на придбання більш нових та/або комфортабельних автобусів ( Додаток 7).

Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах ( пакетах):

КОНВЕРТ №1 ( відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття)

1.  Копії ліцензії  перевізника –претендента на даний вид послуг.

2. Відомості про автобуси, які будуть використовуватись на автобусному маршруті (Додаток 2).

3. Відомості про додаткові умови обслуговування маршруту ( Додаток 3.)

4. Анкета до заяви про участь у конкурсі з перевезення пасажирів або продовження строку дії договору ( дозволу) ( Додаток 4).

5. Копії сертифікатів відповідності та екологічності автобуса із додатками, в яких зазначені основні показники та візуальна інформація, що характеризує транспортний засіб, на який видано сертифікат

6. Копію податкового розрахунку сум доходу, нарахованого ( сплаченого ) на користь платників податку і сум утриманого з них податку ( форма №1ДФ) за останній квартал.

 

КОНВЕРТ  №2 ( відкривається під час засідання конкурсного комітету)

Заява на участь у конкурсі  з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування ( Додаток 1).

Паспорт автобусного маршруту.

Документи, подані перевізником-претендентом для участі в конкурсі ( в конвертах), пронумеровуються, прошнуровуються, підписуються автомобільним перевізником або уповноваженою особою автомобільного перевізника із зазначенням кількості сторінок цифрами і словами.

Відповідно до вимог Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 ( із змінами), засідання конкурсного комітету 04 вересня 2020року буде відбуватись без присутності перевізників-претендунтів на участь у конкурсі та / або їх представників.

Плата за участь у конкурсі відсутня.

Організатор перевезень не пізніше 10 робочих днів з дня опублікування свого рішення на офіційному веб-сайті укладає з переможцем конкурсу договір, згідно з обов’язковими та додатковими (за наявності) умовами конкурсу та додатковими умовами обслуговування маршруту, наданими перевізником-претендентом.

Відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *