Хмільницька поліція попереджає громадян про шахраїв

Хмільницька поліція попереджає громадян про шахраїв

Хмільницька поліція застерігає хмільничан від телефонних шахраїв, що викрадають з банківських карток всі заощадження, і навіть більше.

Про сучасний метод шахрайства з банківськими картками відомо давно, однак про них потрібно нагадувати постійно, адже громадяни все одно потрапляють “на гачок” аферистів.

Зазвичай невідомі телефонують та представляються співробітниками служби безпеки банку.

  • Незнайомець запевняє, що з вашої картки хтось намагається зняти кошти.  Після цього шахрай випитує реквізити картки (номер, пін-код, цифри на звороті, номер телефону, до якого «прив’язана» картка). Інколи потенційній жертві не телефонують, а надсилають смс зі схожим текстом, а у відповідь просять надіслати секретні дані з картки. Коли людина повідомить все, що цікавить шахраїв – з рахунку одразу зникають кошти і навіть кредитний ліміт, – розповіли в поліції.

Тож поліцейські закликають хмільничан не повідомляти банківські дані незнайомцям, ким би вони не називалися. Разом з тим поліція рекомендує:

  • По телефону нікому не розповідайте ніяких відомостей зі своєї картки.
  • Всі операції щодо безпеки картки проводьте тільки особисто у відділенні банку.

Правоохоронці наголосили, що справжній банківський працівник не має права питати у людей секретні дані картки і ніколи цього не робитиме. Так вчиняє тільки шахрай.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *