Хмільницька міськрада розглянула можливість допомоги лікарям

Хмільницька міськрада розглянула можливість допомоги лікарям

Міський голова Сергій Редчик провів засідання робочої групи з розгляду звернень Хмільницької районної організації профспілки працівників охорони здоров᾽я щодо підтримки медичних працівників, які задіяні в наданні медичної допомоги у зв᾽язку з гострою респіраторною хворобою COVID-19.

Під час засідання учасниками було обговорено ряд питань щодо стану фінансування КНП «Хмільницька ЦРЛ» та можливість надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Хмільницької територіальної громади, які є працівниками вказаного медичного закладу та які від початку запровадження карантинних заходів були безпосередньо задіяні в боротьбі з коронавірусною інфекцією. У результаті обговорення було напрацьовано механізм надання вказаної матеріальної допомоги через Комплексну програму «Добро» . Підготовлений проект рішення вирішили розглянути на засіданні чергової сесії Хмільницької міської ради.

Також робочою групою було прийнято рішення про направлення звернення до Хмільницької райдержадміністрації та районної ради,  як до органу управління КНП «Хмільницька ЦРЛ», із пропозицією розглянути можливість надання одноразової допомоги медичним працівникам відділень Хмільницької ЦРЛ, які задіяні у наданні медичної допомоги у зв᾽язку з гострою респіраторною хворобою  COVID-19, та які зареєстровані на території населених пунктів Хмільницького району.

Таким рішенням Хмільницька міська рада дбає про те, щоб матеріальною підтримкою були охоплені усі працівники медичного закладу, які ризикують своїм здоров᾽ям у боротьбі з коронавірусною інфекцією, незалежно від місця їх проживання.

Текст та фото – управління економічного розвитку та євроінтеграції міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *