Хмільницька лікарня прийматиме ковідних хворих

Хмільницька лікарня прийматиме ковідних хворих

У Департаменті охорони здоров’я та реабілітації Вінницької облдержадміністрації повідомили про те, що захворілих із ковідом прийматимуть тепер і в Хмільницькій лікарні.

В повідомленні йдеться про те, що причиною такого рішення стало зростання хворих у нашому районі,  за останні дні їх найбільше саме на Хмільниччині.

  • Ми продовжуємо розгортати лікарні другої черги госпіталізації.  Від сьогодні до маршруту включаємо Хмільницьку районну лікарню. Заклад працював під час минулої хвилі, вони мають необхідних фахівців, обладнання. Майже всі ліжка забезпечені киснем. Що стосується ситуації із киснем на Вінниччині, то вона контрольована.  Щоденно ведеться моніторинг закладів які приймають хворих на COVID-19, аби ніде не виникало гострих проблем із киснем, – повідомила директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації Ольга Задорожна.

Хмільницький медичний заклад розрахований на 120 ліжок.  Це уже 17 лікарня, яку розгорнули у Вінницькій області для прийому хворих з COVID-19. Як зазначають медики, більшість госпіталізованих потребують кисневої терапії.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *