Хмільницька команда здобула друге переможне місце в обласному чемпіонаті з легкої атлетики

Хмільницька команда здобула друге переможне місце в обласному чемпіонаті з легкої атлетики

В перший день жовтня у місті Вінниці відбувся Відкритий чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики за програмою “Дитячої легкої атлетики” 2010-2011 р.н. У чемпіонаті взяли участь активні вихованці тренерки-викладачки з легкої атлетики Хмільницької ДЮСШ Людмили Леленко, які неодноразово показували чудові результати в легкоатлетичних змаганнях. І цього разу команді юних легкоатлетів вдалося здобути перемогу!

У змаганнях взяли участь 18 команд зі всієї Вінницької області. Учасники чемпіонату боролися за першість у змаганнях з човникового бігу, метанні тенісного м’ячика в ціль, стрибків у довжину з місця, кидка набивного м’яча 2 кг., бігові з високим підніманням стегна через бар’єри, стрибках через бар’єри та в командній естафеті.

За результатами змагань хмільницька команда – вихованці дитячо-юнацької спортивної школи здобули переможне друге місце серед 18 заявлених команд.

Людмила Леленко

Команду представили Надія Замула, Діана Вальо, Софія Луценко, Назар Дмитришин, Євген Шуляк і Олександр Замула.

Також у чемпіонаті активно змагалися другий і третій склад команди: Поліна Новак, Марія Космінська, Ліза Долєвич, Андрій Моргун, Андрій Лозицький, Єгор Тихонов, Аріна Погорелова, Олена Радецька, Ліза Копельчук, Костянтин Мартинов, Андрій Погорєлов, Михайло Булавенко.

У соцмережі тренерка з легкої атлетики Людмила Леленко висловила щиру вдячність батькам хмільницьких спортсменів за чудових дітей, які цілеспрямовано та відповідально тренуються, здобувають переможні місця і прославляють рідне місто на обласних змаганнях.

Колектив редакції NEWS Хмільника щиро вітає спортсменів та їх тренерку з черговою гідною перемогою!!! Бажаємо подальших перемог і нових вершин у спорті!

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *