Хмільницька команда взяла першість у спортивних змаганнях серед агровиробників

Хмільницька команда взяла першість у спортивних змаганнях серед агровиробників

На вихідних відбулися спортивні змагання “Колос-Агро-2022”. У Спартакіаді взяли участь 14 команд з Вінниччини. Громади змагалися в шести видах спорту: гирьовий спорт, дартс, настільний теніс, футзал, шахи, шашки.

Змагання проходили на різних локаціях, і вже в післяобідню пору були визначені переможці та призери змагань.  Хмільницька команда аграріїв має чим пишатись, адже здобула три перших місця: з настільного тенісу серед жінок та чоловіків, а також із шашок. Також здобули третє місце у дартсі та п’яте – з гирьового спорту.

Серед жінок в спортивних змаганнях з шашок перше місце здобула Тетяна Ковальчук (АП НВП «Візит», Хмільник).

У свої 20 років Тетяна Ковальчук неодноразово брала участь у подібних змаганнях та була на чемпіонатах України з шашок.

Серед чоловіків у шахи перемогли: Владислав Ільницький (ТОВ «Курланд») – 1 місце, Геннадій Дмитрошин (ФГ «Явір», Піщанка) – 2 місце, Анатолій Крешун («Чернятинський коледж ВНАУ») – 3 місце.

Переможцями з футзалу стала команда Ладижинської філії ПРАТ «Зернопродукт МХП» – 1 місце, ТОВ ФГ «Явір», Піщанська ТГ, – 2 місце, ПСП «Перемога», Вапнярська ТГ, – 3 місце.

Серед жінок у настільному тенісі перемогу отримала Світлана Попельська («Візит», Хмільник), Марина Бакун («Перемога», Вапнярка) – на 2-му місці, Альона Боновська (Ладижинська філія ПРАТ «Миронівський зернопродукт») – на 3-му.

А серед чоловіків у цьому виді спорті такі результати: Гульчук Володимир («Візит», Хмільник) – 1 місце , Олег Дідур (ФГ «Явір», Піщанка) – 2 місце, Іван Коцюмаха («Чернятинський коледж ВНАУ») – 3 місце.

Першість у гирьовому спорті виборов Леонід Бардецький (ТОВ «Курланд»), Роман Вознюк («Чернятинський коледж ВНАУ») опинився на 2-му місці, Володимир Ткачук («Миронівський зернопродукт», Ладижин) – на 3-му.

У дартсі визначили наступних переможців і призерів: Тетяна Маціпура (ТОВ «Аграна-Фрут», Лука-Мелешківська) – 1 місце, Анна Олійник («Чернятинський коледж ВНАУ») – 2 місце, Анна Ковальчук (АП НВГ «Візит», Хмільник) – 3 місце.

У командному заліку місця розподілились наступним чином: перше місце – АП НВП «Візит» Хмільницької територіальної громади, друге місце – ФГ «Явір» Піщанської територіальної громади, третє місце посіла команда ВСП «Чернятинський фаховий коледж ВНАУ».

Переможець з настільного тенісу серед чоловіків Володимир Гульчук грає в настільний теніс вже 20 років, але з перервами. Раніше їздив на чемпіонати області та України, займав на них сам або з командою доволі високі місця. На Спартакіаді від «Колосу» бере участь не вперше,  грав також на всеукраїнських змаганнях від «Колосу».

Хмільничанка Світлана Попельська у змаганнях бере участь два роки поспіль, і два роки поспіль здобуває перше місце. Дівчина тривалий час займалася тенісом професійно, і навіть здобула четверте місце на чемпіонаті Україні.

За інформацією I-VIN.INFO.

 

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *