Хмільницька громада пройшла відбір для участі в програмі «U-LEAD з Європою» на навчання з просторового планування

Хмільницька громада пройшла відбір для участі в програмі «U-LEAD з Європою» на навчання з просторового планування

Загалом на Вінниччині відбір для участі в навчальній програмі Програми «U-LEAD з Європою» «Кроки для спеціалістів» на тему «Просторове планування та управління природними ресурсами» пройшли 11 громад. Переможцями стали Хмільницька, Стрижавська, Дашівська, Шпиківська, Тростянецька, Крижопільська, Липовецька, Яришівська, Турбівська, Якушинецька та Ямпільська громади.

Всього в Україні відібрали 225 громад, – повідомляють на сайті Вінницької облдержадміністрації.

В повідомленні йдеться, що участь в програмі – це можливість підвищити професійний рівень посадових осіб, а також зосередитись на збільшенні ефективності використання ресурсів. Таким чином вдасться посилити спроможність громад та залучити додаткові кошти на розвиток.

У травні та червні для відібраних громад проведуть семінари:

  • принципи просторового планування;
  • просторове планування в Україні;
  • просторове планування в територіальних громадах;
  • виклики просторового планування;
  • земля та інші природні ресурси в територіальних громадах.

За результатами навчання, 48 громад отримають додаткову експертну підтримку у підготовці завдання для розробки Комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади або проведенні аудиту земельних ресурсів.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *