Хмільницька філія Центру зайнятості запрошує на семінар

Хмільницька філія Центру зайнятості запрошує на семінар

9 вересня о 13-й годині у Хмільницькій міськрайонній філії Вінницького обласного центру зайнятості буде проведено семінар «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес», – повідомляють на сайті Хмільницької райдержадміністрації.

Семінар буде проведено в рамках спільного проєкту Уряду Швеції та ПРООН в Україні “Посилене партнерство для сталого розвитку”, а на Вінниччині роботу розпочинає проєкт щодо створення Сімейних молочних ферм. Семінар проведе представник проєкту Віталій Гринькевич.

Ця ініціатива сприяє активізації розвитку молочного тваринництва, місцевих молокозаводів, сіл та ОТГ у поєднанні з утвердженням сімейних цінностей.

Метою проєкту є підвищення якості молока, яке буде закуповуватись у населення.

Для відкриття ферми проєктом передбачається фінансова підтримка: будівельні роботи, обладнання, надання коштів на купівлю ВРХ, продаж кормів або технологічний супровід при заготівлі власних кормів, консультативні, ветеринарні, зоотехнічні та інші послуги, збір, охолодження та продаж молока.

Учасниками проєкту можуть бути родини, фермерські господарства та фізичні особи-підприємці, які виявили бажання створити сімейну молочну ферму.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *