Хмільницька філія центру зайнятості відновлює прийом громадян

Хмільницька філія центру зайнятості відновлює прийом громадян
Spread the love

Обласна служба зайнятості частково повертається до звичного режиму роботи та надаватиме послуги зі сприяння у працевлаштуванні не тільки онлайн, а й безпосередньо у центрах зайнятості з дотриманням усіх санітарних норм. Про це повідомляється на сайті Вінницького обласного центру зайнятості.

Вінницька область знаходиться у “жовтій” та “зеленій” зонах рівня епідемічної небезпеки. Про це зазначається у постанові Уряду від 22 липня №641.

З 10 серпня 2020 року прийом клієнтів державної служби зайнятості  безпосередньо у приміщеннях буде відновлений у таких філіях обласного центру зайнятості Барській, Бершадській, Гайсинській Жмеринській, Іллінецькій, Козятинській, Ладижинській, Липовецькій, Літинській, Мурованокуриловецькій, Оратівській, Піщанській, Погребищенській, Теплицькій, Томашпільській, Тростянецькій, Тиврівській, Хмільницькій, Чернівецькій, Чечельницькій, Шаргородській, Ямпільській.

У районах, де визначено «жовтий» рівень небезпеки, центри зайнятості продовжують працювати дистанційно. Це Вінницький міський центр зайнятості та Вінницька, Калинівська, Крижопільська, Могилів-Подільська, Немирівська, Тульчинська філії обласного центру зайнятості.

Обслуговування в центрах зайнятості здійснюється з дотриманням усіх карантинних правил, тож не потрібно забувати про засоби індивідуального захисту.

Також звертаємо увагу зареєстрованих безробітних, що на запланований особистий прийом до кар’єрного радника вони повинні взяти з собою оригінали документів: трудову книжку, паспорт, довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків та документ про освіту.

Текст – відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради, за інформацією Вінницького обласного центру зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *