Хмільницька філія центру зайнятості відновлює прийом громадян

Хмільницька філія центру зайнятості відновлює прийом громадян

Обласна служба зайнятості частково повертається до звичного режиму роботи та надаватиме послуги зі сприяння у працевлаштуванні не тільки онлайн, а й безпосередньо у центрах зайнятості з дотриманням усіх санітарних норм. Про це повідомляється на сайті Вінницького обласного центру зайнятості.

Вінницька область знаходиться у “жовтій” та “зеленій” зонах рівня епідемічної небезпеки. Про це зазначається у постанові Уряду від 22 липня №641.

З 10 серпня 2020 року прийом клієнтів державної служби зайнятості  безпосередньо у приміщеннях буде відновлений у таких філіях обласного центру зайнятості Барській, Бершадській, Гайсинській Жмеринській, Іллінецькій, Козятинській, Ладижинській, Липовецькій, Літинській, Мурованокуриловецькій, Оратівській, Піщанській, Погребищенській, Теплицькій, Томашпільській, Тростянецькій, Тиврівській, Хмільницькій, Чернівецькій, Чечельницькій, Шаргородській, Ямпільській.

У районах, де визначено «жовтий» рівень небезпеки, центри зайнятості продовжують працювати дистанційно. Це Вінницький міський центр зайнятості та Вінницька, Калинівська, Крижопільська, Могилів-Подільська, Немирівська, Тульчинська філії обласного центру зайнятості.

Обслуговування в центрах зайнятості здійснюється з дотриманням усіх карантинних правил, тож не потрібно забувати про засоби індивідуального захисту.

Також звертаємо увагу зареєстрованих безробітних, що на запланований особистий прийом до кар’єрного радника вони повинні взяти з собою оригінали документів: трудову книжку, паспорт, довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків та документ про освіту.

Текст – відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради, за інформацією Вінницького обласного центру зайнятості

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *